3.4.2024

V ankete Gól mesiaca sa o vaše hlasy uchádza Adam Tučný

Náš stredopoliar Adam Tučný v minulom kole Niké ligy s Dunajskou Stredou vyrovnal peknou strelou z priameho kopu na konečných 1:1. Presný zásah do horného rohu súperovej brány mu priniesol nomináciu v marcovom vydaní ankety Gól mesiaca.

Gólu ružomberského futbalistu konkurujú ďalšie utešené presné zásahy. Postarali sa o ne Martin Rymarenko (MFK Dukla Banská Bystrica), Ridwan Sanusi (FK Železiarne Podbrezová), Martin Černek (MFK Skalica) a Artur Gajdoš (AS Trenčín). Víťaz dostane unikátnu, ručne robenú trofej a bude mať možnosť podporiť nádejné športové talenty grantom vo výške 5 000 € z Fondu pre budúcnosť športu Niké.

Ako hlasovať?

Na stránke https://www.nike.sk/golmesiaca si pozrite päť nominovaných gólov za daný mesiac a zahlasujte za ten (podľa vás) najkrajší. Hlasovanie v ankete umožňuje každému udeliť za daný mesiac iba jeden hlas. Troch fanúšikov, ktorí sa zapoja do hlasovania, odmení spoločnosť Niké, generálny partner ankety, 100-eurovou poukážkou v podobe nikov. Anketa sa končí v nedeľu 7. apríla 2024 o 23:59.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK