MFK Ružomberok: B. Blaško - Jaššo (55. Macák), Páltik, Ambróz (62. Valigura), Latiak, Mrva, Jevoš (72. Batuna), Bubelíny, Tittel (62. Slamka), Ravas (55. Podbrežný), Bačík

FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa: Kršiak (41. Slobodník) - Pittner (41. Benko, 55. Vaňovec), Truben, F. Blaško, Môťovský, Kocian, Hrnčiar, Jaďuď, Lahký, Grman (70. Kolár), Pažout (41. Šapňo)

Žlté karty: 59. Ambróz - 59. Hrnčiar, 75. Kocian, 79. Špaňo

Rozhodovali: Varga - Balogh, Matej

Diváci: 80

Ohlasy trénerov

Miroslav Latiak (tréner MFK Ružomberok U16): „Do zápasu sme vstúpili výborne, keď sme už v desiatej minúte vyhrávali 2:0 po góloch Jevoša a Tittela. Do konca prvého polčasu to bola hra na jednu bránu. Chalani hrali v útočnej fáze to, čo sme od nich chceli a bola radosť na nich pozerať. Prevahu sme využili na strelenie tretieho gólu Bačíkom. V druhom polčase sme už nenadviazali na výkon z prvého polčasu. Aj keď sme si ešte vypracovali nejaké príležitosti, do gólu sme ich už nedotiahli. V závere zápasu mali nejaké príležitosti aj hostia, ale našťastie sme neinkasovali. Sme radi, že sa nám podarilo zvíťaziť aj vo štvrtom zápase v rýchlom slede. Chalanom gratulujeme k výhre.“