1. liga st. žiaci (U14) 2022/23
Kolo | Dátum | Domáci | Hostia | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | pi 26.8.2022 | Žilina | Ružomberok | 6:0 | (3:0) |
Góly: 7., 22. a 44. Pobijak, 12 Solovic, 15. Minárik, 31. Vrábel Rozhodovali: Bryndziar - Ukropová, Sikora | |||||
Káder Ružomberka: Tomko (36. Kohár) - Vrana (45. Brček), Bachan, Kubačka, Kuracina, Horváth (55. Hoferica), Pánči, Fula (55. Leštinský), Jevoš, Bilák, Večerek (Kurčík) | |||||
5. | so 24.9.2022 | RSC HAMSIK ACADEMY | Ružomberok | 3:2 | (1:0) |
Góly: 22. Filipovič (z 11m), 44. Matejko, 66. Kapustík - 68. Jevoš, 69. Bilák (z 11m) Žlté karty: 41. Husár, 61. Hamšík - 66. Kubačka, 70. Žuffa Červená karta: 64. Kohár Rozhodovali: Hanes - Antalík, Vician | |||||
Káder Ružomberka: Straka (36. Tomko) - Kubačka, Horváth, Kuracina (59. Žuffa), Fula, Pánči, Jevoš, Bilák, Krúpová (36. Havalec), Olšavský (59. Kohár), Bachan (36. Hoferica) | |||||
7. | so 8.10.2022 | Lučenec | Ružomberok | 0:4 | (0:1) |
Góly: 30. a 50. M. Jevoš, 49. Olšavský, 53. Hoferica Rozhodovali: Laššák - Antalík, Kaliňák | |||||
Káder Ružomberka: Kohár (36. Žuffa) - Kuracina, Fula, Pánči, Jevoš, Bilák, Hoferica (53. Leštinský), Bachan, Vrana, Hanečák, Olšavský (53. Tomko) | |||||
9. | ut 11.10.2022 | Martin | Ružomberok | 1:3 | (0:2) |
Góly: 66. Ivaška - 1. a 50. Pánči, 35. Bilák Rozhodovali: Vallo - Dubovec, Burger | |||||
Káder Ružomberka: Tomko (36. Kohár) - Kuracina, Fula (67. Žuffa), Pánči (59. Brček), M. Jevoš (67. Hoferica), Bilák, Bachan, Vrana, Olšavský (54. Leštinský), Kubačka, Horváth | |||||
11. | ne 13.11.2022 | Námestovo | Ružomberok | 1:0 | (1:0) |
Gól: 9. Kostin Rozhodovali: Vajdiar - Matejčík, Mensár | |||||
Káder Ružomberka: Kohár (36. Tomko) - Kubačka, Vrana, Bachan (36. Ťapaják), Hoferica, Kuracina, Jevoš, Olšavský (36. Brček), Horváth, Bilák, Leštinský (55. Žuffa) | |||||
Nadstavba | so 4.3.2023 | Vranov nad Topľou | Ružomberok | 0:3 | (0:2) |
Góly: 24. Bilák, 35. Kubačka, 37. Pánči Žltá karta: 40. Ťapaják Rozhodovali: Molitoris - Sabol, Fečo | |||||
Káder Ružomberka: Kohár (36. Žuffa) - Horváth, Kubačka, Bachan (50. Jevoš), Ťapaják (43. Brček), Kuracina, Fula (36. Hoferica), Bilák, Mirko, Pánči (50. Vrana), Olšavský | |||||
Nadstavba | so 18.3.2023 | Žilina | Ružomberok | 2:2 | (1:1) |
Góly: 20. Vojtaššák, 55. Lovich vl. - 11. Jevoš, 60. Mirko Rozhodovali: Mosor - Chrastina, Šlapka | |||||
Káder Ružomberka: Tomko - Horváth, Lovich, Kubačka, Kuracina, Bilák, Pánči, Olšavský, Jevoš, Hoferica, Mirko | |||||
Nadstavba | so 15.4.2023 | Košice | Ružomberok | 1:0 | (0:0) |
Gól: 45. Szabo Žlté karty: 40. Brösztl - 44. Bilák Rozhodovali: Jalč - Mati, Kakalejčík | |||||
Káder Ružomberka: Straka (36. Žuffa) - Vrana, Kubačka, Kuracina, Bilák, Pánči, Olšavský (48. Bachan), M. Jevoš, Mirko, Hoferica (58. Brček), Ťapaják | |||||
Nadstavba | so 29.4.2023 | RSC HAMSIK ACADEMY | Ružomberok | 5:0 | (3:0) |
Góly: 21. Husár, 31. Masný, 33. Hamšík, 64. Beľa, 66. Ďurovec Žlté karty: 50. Husár - 35. Pánči, 69. Olšavský Rozhodovali: Haring - Jodas, Fábry | |||||
Káder Ružomberka: Straka - Kubačka, Kuracina, Bilák, Pánči, M. Jevoš (60. Brček), Mirko, Hoferica (36. Olšavský), Bachan, Horváth, Fula | |||||
Nadstavba | st 3.5.2023 | L. Mikuláš | Ružomberok | 2:6 | (1:4) |
Góly: 3. Moravčík, 61. Szücs - 13. Mirko, 15. Vrana, 25. a 30. Olšavský, 57. a 66. Pánči Rozhodovali: Pleva - Tutura, Valíček | |||||
Káder Ružomberka: Žuffa (36. Kohár) - Kubačka, Kuracina (36. Horváth), M. Jevoš (36. Bilák), Mirko, Hoferica, Bachan (36. Pánči), Fula, Olšavský, Brček, Vrana | |||||
Nadstavba | ne 14.5.2023 | Michalovce | Ružomberok | 3:2 | (1:1) |
Góly: 2. Kužma, 51. Hricik, 64. Sabo - 35. Olšavský, 41. Pánči Žlté karty: 48. Pánči, 64. Vrana Rozhodovali: Pavlo - Škodi, Mihaľov | |||||
Káder Ružomberka: Tomko (36. Kohár) - Kubačka, M. Jevoš, Mirko, Bachan, Fula, Olšavský, Vrana, Horváth (36. Brček), Hoferica (36. Kuracina), Pánči | |||||
Nadstavba | so 3.6.2023 | Prešov | Ružomberok | 2:1 | (1:0) |
Góly: 14. M. Jakubko, 38. Slovák - 59. M. Jevoš Rozhodovali: Ľaš - Svat, Riják | |||||
Káder Ružomberka: Kohár (36. Žuffa) - Kubačka, M. Jevoš, Mirko, Bachan (36. Vrana), Olšavský, Horváth, Pánči (36. Fula), Kuracina (36. Hoferica), Brček, Bilák |