1. liga ml. dorast (U17) 2023/24
Kolo | Dátum | Domáci | Hostia | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 19.8.2023 | Ružomberok | Michalovce | 3:1 | (2:1) |
Góly: 18. P. Jevoš, 21. Lerint, 54. Valigura - 7. Nináč Žltá karta: 61. Žulevič Rozhodovali: Dubovec - Vallo, Bajcár | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Barla, Páltik, Mrva, Bačík (68. Bubelíny), P. Jevoš (82. Latiak), Tittel (78. Slamka), Lerint (68. Podbrežný), Valigura (68. Ambróz), Ravas, Želonka | |||||
3. | so 26.8.2023 | Pohronie | Ružomberok | 1:4 | (1:2) |
Góly: 30. Laurov (z 11m) - 8. P. Jevoš, 23. Valigura, 54. Tittel, 88. Latiak Žlté karty: 10. Truben, 21. Chrenko, 48. Lahký - 17. Polaček, 37. Barla, 48. Valigura, 60. Bačík, 69. P. Jevoš Rozhodovali: Slovák - Osvald, Foltán | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Barla (61. Batuna), Páltik, Valigura, Bačík (61. Mrva), Bubelíny, P. Jevoš (80. Latiak), Tittel, Lerint (72. Podbrežný), Ravas, Želonka (72. Jaššo) | |||||
4. | pi 1.9.2023 | Ružomberok | B. Bystrica | 2:1 | (0:0) |
Góly: 85. P. Jevoš, 86. Bačík - 59. Kobzoš Žlté karty: 90. P. Jevoš - 52. Rubint, 60. Nevedel Rozhodovali: Dubovec - Vallo, Bajcár | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Ambróz, Mrva, Bačík (90. Páltik), Bubelíny, P. Jevoš, Tittel, Batuna (46. Želonka), Valigura, Lerint (88. Latiak) | |||||
1. | so 9.9.2023 | D. Streda | Ružomberok | 4:2 | (3:2) |
Góly: 10. Both, 20. a 37. Udvaros, 55. Fehér (z 11m) - 30. Valigura, 40. Tittel Žlté karty: 82. Sárközy - 20. Tittel, 50. P. Jevoš, 59. Bačík, 82. Valigura Červená karta: 85. Valigura (po druhej žltej) Rozhodovali: Barczi - Juhos, Izsóf | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Barla, Mrva, Bačík (87. Smolko), Bubelíny, P. Jevoš (87. Podbrežný), Tittel (80. Latiak), Páltik, Valigura, Lerint (80. Slamka), Želonka | |||||
5. | pi 15.9.2023 | Žilina | Ružomberok | 4:2 | (3:2) |
Góly: 4. Baleja, 13. a 66. Rajnoha, 40. Bortoli - 27. P. Jevoš, 35. Želonka Rozhodovali: Krško - Hrivo, Sikora | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Barla, Smolko, Páltik, Mrva, Bačík, Bubelíny, Latiak (76. Batuna), P. Jevoš, Tittel (84. Podbrežný), Želonka (84. Slamka) | |||||
6. | so 23.9.2023 | Ružomberok | Trenčín | 5:1 | (1:1) |
Góly: 38. Bubelíny, 50. P. Jevoš, 53. a 76. Bačík (prvý z 11m), 89. Slamka - 16. Slovák Žlté karty: 51. Gubka, 63. Tittel, 87. Mrva - 18. Skoršepa, 38. Haba, 47. Talda Rozhodovali: Matej - Bakoš, Kováčiková | |||||
Káder Ružomberka: Polaček (46. Gubka) - Páltik, Mrva, Jaššo (82. Barla), Bačík, Bubelíny, P. Jevoš, Tittel (82. Slamka), Valigura, Ravas (73. Podbrežný), Želonka (46. Batuna) | |||||
7. | so 30.9.2023 | Petržalka | Ružomberok | 1:2 | (0:1) |
Góly: 63. Kusalík (z 11m) - 4. Ravas, 76. P. Jevoš Žlté karty: 20. Barla, 60. Mrva, 83. Latiak Rozhodovali: Stolárik - Srna, Bródy | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Páltik, Mrva (78. Latiak), Bačík, Bubelíny, P. Jevoš, Batuna, Slamka (60. Podbrežný), Valigura, Ravas (88. Želonka) | |||||
8. | so 7.10.2023 | Ružomberok | Slovan | 0:2 | (0:1) |
Góly: 43. Mateáš, 84. Kireth Žlté karty: 64. Barla - 35. Horváth, 78. Mateáš, 86. Gendiar Rozhodovali: Sikora - Žeriava, Kosturský | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Páltik, Mrva, Ravas, Bačík, Bubelíny, Latiak (72. Slamka), P. Jevoš (45. Barla), Tittel, Batuna, Lerint (60. Smolko) | |||||
9. | so 14.10.2023 | Prešov | Ružomberok | 2:1 | (1:0) |
Góly: 36. Straka (z 11m), 53. Kačmarik - 76. Tittel Žlté karty: 9. Valigura, 40. Husár, 73. Ravas Červená karta: 34. Polaček Rozhodovali: Leško - Filipák, Marušin | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Smolko, Mrva (46. Páltik), Bubelíny, Valigura, Latiak (68. Jaššo), Ravas, Tittel, Batuna (89. Slamka), Podbrežný (35. Štefaňák), Husár | |||||
10 | so 4.11.2023 | Zlaté Moravce | Ružomberok | 0:4 | (0:2) |
Góly: 19. Želonka, 45. Ravas, 71. a 85. Bubelíny Žltá karta: 38. Lika Rozhodovali: Hádek - Hudec, Šimonek | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Smolko, Páltik, Mrva, Tittel (78. Podbrežný), Ravas, Bubelíny, Batuna, Lerint (71. Slamka), Želonka (69. Latiak) | |||||
11 | so 11.11.2023 | Trnava | Ružomberok | 1:0 | (1:0) |
Gól: 20. Priecel Žlté karty: 66. Bukovský - 62. Smolko, 90. Mrva Červená karta: 85. Daniel Rozhodovali: Jančovič - Baláž, Palkovič | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla (85. Podbrežný), Smolko (85. Jaššo), Páltik, Mrva, Tittel, Ravas, Bubelíny, Batuna, Lerint (68. Slamka), Želonka (75. Latiak) | |||||
12 | so 18.11.2023 | Ružomberok | Podbrezová | 0:1 | (0:0) |
Gól: 79. Sekerka Žlté karty: 40. Varga, 69. Lihocký, 69. Horváth, 87. Sekerka Rozhodovali: Matej - Lisý, Varga | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Barla, Smolko, Páltik (46. Tittel), Mrva, Sahul (73. Slamka), Ravas, Bubelíny, Batuna, Lerint, Želonka (80. Latiak) | |||||
13. | so 25.11.2023 | Ružomberok | Košice | 1:1 | (0:0) |
Góly: 62. Husár - 78. Korol Žlté karty: 68. Barla, 88. Slamka - 68. Al-Zabidi Rozhodovali: Mensár - Kubačka, Uhorskai | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Barla, Mrva, Ravas, Latiak, Bubelíny, Batuna, Podbrežný (75. Slamka), Valigura, Husár, Želonka | |||||
14. | so 2.12.2023 | Ružomberok | D. Streda | 0:2 | (0:1) |
Góly: 29. a 51. Brnula Žlté karty: 46. Páltik - 60. Ročiak Rozhodovali: Matej - Varga, Janidžár | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Páltik, Mrva, Jaššo (84. Barla), Bačík (73. Skypala), Ravas, Bubelíny (53. Smolko), Latiak, Batuna, Valigura, Želonka | |||||
15. | st 28.2.2024 | Michalovce | Ružomberok | 2:1 | (1:1) |
Góly: 13. a 75. Rapáč (z 11m) - 44. Tittel Žlté karty: 29. Burda, 31. Nináč, 66. Novýsedlák - 10. Bačík, 31. Mrva, 67. Valigura, 74. Latiak Rozhodovali: Škodi - Mano, Krutak | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Mrva, Valigura, Bačík, Latiak, Želonka, Bubelíny, Tittel (64. Dorník), Jurík (71. Páltik), Husár (87. Smolko), Babinský | |||||
16. | so 16.3.2024 | Ružomberok | Pohronie | 2:1 | (2:1) |
Góly: 6. Želonka, 25. Babinský - 13. Truben Žltá karta: 86. Truben Červená karta: 44. Skačan Rozhodovali: Varga - Holub, Vrtich | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Smolko, Mrva, Latiak (84. Podbrežný), Želonka, Bubelíny, Tittel, Doroš, Husár, Babinský (75. Bačík) | |||||
17. | so 23.3.2024 | B. Bystrica | Ružomberok | 4:1 | (2:1) |
Góly: 37. a 49. Kráľ, 39. Kubala (z 11m), 81. Siviček - 41. Páltik Rozhodovali: Páleš - Šága, Tokár | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Smolko (22. Podbrežný), Páltik, Latiak, Želonka, Bubelíny, Tittel, Batuna, Husár, Babinský | |||||
18. | st 27.3.2024 | Ružomberok | Žilina | 3:0 | (0:0) |
Góly: 53. a 90. Bačík, 68. Mrva Žlté karty: 65. Husár, 78. Tittel - Bortoli Rozhodovali: Varga - Bakoš, Tutura | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Mrva, Valigura, Bačík (90. Latiak), Želonka (90. Podbrežný), Bubelíny, Tittel, Batuna, Jurík (46. Páltik), Husár (74. Babinský) | |||||
19. | so 13.4.2024 | Trenčín | Ružomberok | 0:1 | (0:0) |
Gól: 76. Želonka Žlté karty: 43. Tittel, 63. Petrovčin Rozhodovali: Krchlík - Kováčik, Pavlovič | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Páltik, Mrva, Želonka, Tittel, Batuna, Petrovčin, Husár (88. Podbrežný), Doroš, Babinský (73. Latiak) | |||||
20. | so 20.4.2024 | Ružomberok | Petržalka | 1:3 | (1:1) |
Góly: 18. Husár - 34. Šablatúra, 69. Červenka, 84. Černák (z 11m) Žlté karty: 71. Bačík, 75. Mrva - 23. Zachariáš Červená karta: 23. Zachariáš Rozhodovali: Balogh - Bakoš, Vrtich | |||||
Káder Ružomberka: Polaček - Barla, Páltik, Mrva, Bačík, Latiak (62. Batuna), Želonka, Bubelíny, Tittel (69. Babinský), Husár, Doroš (84. Podbrežný) | |||||
21. | so 27.4.2024 | Slovan | Ružomberok | 2:1 | (0:0) |
Góly: 50. Mateáš (z 11m), 90. Holocsy - 64. Bačík (z 11m) Žlté karty: 46. Polakovič, 90. Kodhaj - 86. Barla, 90. Bačík Rozhodovali: Hegedüs - Piatka, Bródy | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Barla, Páltik, Bačík, Želonka, Bubelíny, Batuna, Jurík, Husár (75. Latiak), Doroš, Babinský (62. Tittel) | |||||
22. | so 4.5.2024 | Ružomberok | Prešov | 2:1 | (0:0) |
Góly: 62. Husár, 70. Petrovčin - 48. Rabatin (z 11m) Žlté karty: 86. Latiak - 59. Slebodník, 77. Štefančin, 88. Stuhlák Rozhodovali: Janidžár - Kubačka, Uhorskai | |||||
Káder Ružomberka: Gubka - Páltik (46. Petrovčin), Mrva, Latiak, Želonka (90. Smolko), Tittel, Batuna, Jurík, Husár, Doroš, Babinský | |||||
23. | so 11.5.2024 | Ružomberok | Trnava | 11:00 | |
24. | so 18.5.2024 | Podbrezová | Ružomberok | 11:00 | |
25. | so 25.5.2024 | Ružomberok | Zlaté Moravce | 11:00 | |
26. | so 1.6.2024 | Košice | Ružomberok | 11:00 | |