17.10.2023

Naši hráči hrali za SR “21“

Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov odohrala v dňoch 12. a 17. októbra 2023 dve prípravné stretnutia. Súčasťou výberu boli Alexander Selecký a Adam Tučný. V realizačnom tíme náš klub zastupoval lekár František Rigo.

Prvé meranie síl odohrali futbalisti spod Tatier v Košiciach, kde remizovali s Poľskom 2:2. O góly domáceho celku sa postarali Timotej Jambor zo Žiliny a Nino Marcelli zo Slovana Bratislava. Alexander Selecký hral do 59. minúty. Adam Tučný prišiel do hry v 88. minúte.

Následne na konci reprezentačného zrazu odohrala slovenská „dvadsaťjednotka“ neoficiálny prípravný zápas s Duklou Banská Bystrica, v ktorom vyhrala 3:0. Skóre otvoril z pokutového kopu Roman Čerepkai zo Zlatých Moraviec. Po zmene strán sa presadili Adrián Kaprálik hosťujúci v Górniku Zabrze a Patrik Leitner zo Žiliny. Adam Tučný hral do 63. minúty, Alexander Selecký odohral druhý polčas. Viac informácií zo stretnutí nájdete TU.

Zdroj: futbalsfz.sk