MFK Ružomberok: Požár - Lukášik, Sásik, Filipiak, Marek, Švehla, Slosarčík (55. Dolník), Mlkvik, Szijjártó, Mihályi (66. Kútnik), Lopušek (89. Jendroľ)

FC Petržalka: Karovič - Vlčák, Both, Slúka, Abel, Gula (75. Tóth), Lam, Zentko, Gránsky (89. Osvald), Schmidt (83. Barbirík), Csém

Góly: 9. Mlkvik, 80. Kútnik, 87. Dolník - 28. Schmidt, 42. Csémy

Žlté karty: 60. Mihályi - 70. Csémy, 89. Zentko

Rozhodovali: Švec - Vrtich, Matej

Diváci: 25

Marek Herčut (tréner MFK Ružomberok U17): „Zápas obratov. Tak by sa dalo definovať stretnutie s Petržalkou. Po dobrom vstupe do zápasu sme si zásluhou Mlkvika zaistili vedenie 1:0, o ktoré sme následne prišli po dvoch individuálnych chybách. V 44. minúte sme mali možnosť vyrovnať na 2:2 z pokutového kopu, avšak nestalo sa. Cez polčas sme sa zmobilizovali a naladili na víťaznú vlnu. Prvý cieľ bol vyrovnať, čo sa nám po zlepšenom výkone podarilo až v 82. minúte. Gólu predchádzal náš ďalší nepremenený pokutový kop. Následne sme splnili aj druhý cieľ - otočiť zápas, keď sme strelili aj vytúžený gól na 3:2, po ktorom nastala erupcia radosti. Teší nás nezlomnosť kolektívu, dodržané princípy a sebadôvera.“