28.3.2018

Artur Pikk a Tihomir Kostadinov reprezentovali svoje krajiny

Počas uplynulých dní sa v najcennejších dresoch predstavili Artur Pikk a Tihomir Kostadinov. Artur Pikk nastúpil v dvoch stretnutiach za seniorskú estónsku reprezentáciu a Tihomir Kostadinov odohral jedno kvalifikačné stretnutie v drese macedónskej „dvadsaťjednotky“.

Artur Pikk v seniorskej reprezentácii Estónska

V sobotu 24. marca 2018 odohralo Estónsko v Jerevane zápas s domácim Arménskom. Artur Pikk odohral celý druhý polčas a stretnutie sa skončilo remízou 0:0. Ako zaujímavosť môžeme spomenúť, že za domácich odohral celý duel náš niekdajší hráč Gagik Daghbashyan.

Arménsko – Estónsko 0:0
Diváci:
3 500

V utorok 27. marca 2018 sa reprezentačný výber pobaltského štátu predstavil v Gruzínsku, kde podľahol domácemu celku 0:2. Artur Pikk hral do 63. minúty.

Gruzínsko – Estónsko 2:0 (2:0)
Góly: 6. Tabidze, 35. Qazaishvili
Diváci: 21 954

Tihomir Kostadinov v tíme Macedónsko “21“

Macedónska „dvadsaťjednotka“ odohrala v piatok 23. marca 2018 domáci kvalifikačný súboj s rovesníkmi z Ruska. Dramatický duel sa skončil prehrou Macedónska 3:4. Tihomir Kostadinov nemohol pre trest za červenú kartu zasiahnuť do stretnutia.

Macedónsko “21“ - Rusko “21“ 3:4 (1:2)
Góly:
41. a 86. Amanović (prvý z 11m), 64. Petkovski – 25. Oblyakov, 37. a 69. Melkadze, 90+4. Z. Bakaev

V utorok 27. marca 2018 sa macedónska futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov predstavila v Rakúsku, kde podľahla domácemu výberu 0:2. Tihomir Kostadinov hral s kapitánskou páskou do 82. minúty, kedy bol vystriedaný. V 32. minúte dostal žltú kartu.

Rakúsko “21“ - Macedónsko “21“ 2:0 (0:0)