Archív článkov

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

26.11.MNE "18" - SR "18" 0:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov, ktorá si uctila nášho hráča a člena tohto reprezentačného výberu Adriána Sivoňa minútou ticha a aj čiernymi páskami na rukávoch, zvíťazila nad Čiernou Horou 2:0. Tomáš Frühwlad nezasiahol do stretnutia.
16.11.Malta "19" - SR "19" 0:3Slovenská „devätnástka“ dnes vyhrala nad Maltou 3:0 a výrazne sa priblížila k postupu do druhej fázy kvalifikácie Elite Round. Tomáš Bobček hral do 58. minúty.
14.11.Albánsko – Andorra 2:2Albánsko v dnešnom kvalifikačnom zápase remizovalo s Andorrou 2:2. Kristi Qose nezasiahol do stretnutia.
13.11.Cyprus "19" - SR "19" 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes v prvom kvalifikačnom zápase vyhrala nad Cyprom 2:1. Tomáš Bobček hral do 68. minúty.
5.11.SR “16“ - Srbsko “16“ 2:1SR “16“ vyhrala v prípravnom stretnutí so Srbskom 2:1. Výrazný podiel na víťazstve mal Michal Záhradník, ktorý prišiel do hry v 72. minúte. Krátko po jeho príchode na trávnik Slovensko vyrovnalo a v závere náš futbalista strelil víťazný gól. Zostrih zo zápasu si môžete pozrieť TU!
23.10.SR WU17 – Fínsko WU17 5:1Slovenská ženská „sedemnástka“ vyhrala v dnešnom kvalifikačnom stretnutí nad Fínskom 5:1. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie a dvakrát skórovala. Najskôr v 62. minúte výborne namierila z priameho kopu a pridala štvrtý gól slovenského výberu. O pätnásť minút neskôr sa výborne zorientovala v šestnástke, poslala loptu za bránkovú čiaru a uzavrela skóre stretnutia.
22.10.Cyprus “17“ - SR “17“ 0:3Tím SR “17“ vstúpil do prvej fázy kvalifikácie o postup na ME víťazstvom nad domácim Cyprom 3:0. Adrián Macejko prišiel do hry v 74. minúte a v nadstavenom čase sa zapísal do streleckej listiny, keď hlavou uzavrel skóre stretnutia.
22.10.Rumunsko “18“ - SR “18“ 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov v dnešnom prípravnom stretnutí vyhrala nad domácim Rumunskom 2:1. Adrián Sivoň odohral celý zápas a Alexander Selecký hral do 75. minúty.
20.10.SR WU17 - Rakúsko WU17 1:3Slovenská ženská „sedemnástka“ dnes vstúpila do prvej fázy kvalifikácie o postup na ME prehrou s Rakúskom 1:3. Tamara Jedináková odohrala celé stretnutie.
15.10.SR “16“ - Česko “16“ 0:2SR “16“ v prvom z dvoch prípravných stretnutí s Českom prehrala 0:2. Michal Záhradník napriek tomu, že v prom polčase musel byť ošetrený po veľmi nepríjemnom faule, hral do 65. minúty.
15.10.SR “21“ - Francúzsko “21“ 3:5Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov prehrala v kvalifikačnom zápase s Francúzskom 3:5. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia, v realizačnom tíme náš klub zastupoval lekár František Rigo.
14.10.Moldavsko – Albánsko 0:4Albánsko v dnešnom kvalifikačnom zápase vyhralo nad Moldavskom 4:0. Kristi Qose nezasiahol do stretnutia.
11.10.SR “19“ - BIH “19“ 2:1Slovenská „devätnástka“ dnes vyhrala nad Bosnou a Hercegovinou 2:1. Tomáš Bobček odohral celé stretnutie a prihral na druhý gól Slovenska.
11.10.Turecko – Albánsko 1:0Albánska reprezentácia, ktorej súčasťou je aj Kristi Qose, dnes prehrala v kvalifikačnom zápase s domácim Tureckom 0:1. Náš stredopoliar nezasiahol do stretnutia.
9.10.LIE "21" - SR "21" 2:4Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov vyhrala v kvalifikačnom zápase nad domácim Lichtenštajnskom 4:2. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia, v realizačnom tíme náš klub zastupoval lekár František Rigo.
8.10.SR “19“ - BIH “19“ 1:2SR “19“ v prvom z dvoch plánovaných prípravných duelov s Bosnou a Hercegovinou prehrala 1:2. Tomáš Bobček prišiel do hry v 84. minúte a v závere strelil jediný gól Slovenska.
4.10.MKD WU19 – SR WU19Slovenská ženská „devätnástka“ dnes vo svojom druhom kvalifikačnom súboji vyhrala nad domácim Macedónskom 6:0. Lucia Planietová odohrala celé stretnutie a Lucia Droppová prišla do hry v 80. minúte.
1.10.Rumunsko WU19 - SRWU19 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes vo svojom prvom zápase na kvalifikačnom turnaji v Severnom Macedónsku remizovala s Rumunskom 1:1. Lucia Planietová prišla do hry v 70. minúte.
24.9.SR “17“ - Chorvátsko “17“ 3:1Slovenská „sedemnástka“ dnes vyhrala nad Chorvátskom 3:1. Adrián Macejko hral od 84. minúty.
24.9.BIH "18" - SR "18" 0:1SR “18“ dnes vyhrala nad Bosnou a Hercegovinou 1:0. Tomáš Kubík hral od 72. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
17.9.Bulharsko “16“ - SR “16“ 2:1Slovenská futbalová reprezentácia do šestnásť rokov dnes prehrala v prvom z dvoch prípravných duelov s domácim Bulharskom 1:2. Matúš Matej hral do 60. minúty, v 60. minúte zároveň prišiel do hry Michal Záhradník. Viac o zápase sa dočítate TU.
6.9.Fínsko "19" - SR "19" 0:1Slovenská „devätnástka“ dnes v prvom z dvoch plánovaných duelov s domácim Fínskom vyhrala 1:0. Tomáš Bobček hral od 85. minúty.
6.9.Azerbajdžan “21“ - SR “21“ 2:1SR “21“ dnes prehrala s Azerbajdžanom 1:2. Alexander Mojžiš nezasiahol do stretnutia a Adam Brenkus zo zdravotných dôvodov necestoval do Azerbajdžanu. V realizačnom tíme nás zastupoval lekár František Rigo.
28.8.BIH WU17 - Slovensko WU17 2:5Slovenská ženská futbalová reprezentácia do sedemnásť rokov vyhrala nad domácou Bosnou a Hercegovinou 5:2. Tamara Jedináková hrala do 71. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
22.8.Macedónsko “18“ - SR “18“ 3:2Slovenská futbalová reprezentácia do osemnásť rokov dnes vo svojom druhom vystúpení na turnaji Memoriál Václava Ježka prehrala so Severným Macedónskom 2:3. Alexander Selecký odohral prvý polčas a Tomáš Kubík hral do 57. minúty.
20.8.SR “18“ - Ukrajina “18“ 1:1SR “18“ vstúpila do turnaja Memoriál Václava Ježka remízou s Ukrajinou 1:1. Tomáš Kubík hral do 60. minúty a Alexander Selecký odohral druhý polčas.
16.8.Arménsko “16“ - SR “16“ 1:1Slovenská „šestnástka“ v prvom z dvoch prípravných duelov v Arménsku remizovala s tamojšími rovesníkmi 1:1. Viktor Úradník a Pavol Nemček odohrali celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
12.6.SRWU19 – BIH WU19 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov dnes v Senci remizovala s Bosnou a Hercegovinou 1:1. Lucia Droppová hrala od 58. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
29.5.Nominácia do SR “21“Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsaťjeden rokov odohrá v júni prípravné zápasy s Arménskom a Českom. V realizačnom tíme bude náš klub zastupovať lekár František Rigo. Medzi náhradníkmi sú Matej Madleňák, Adam Brenkus, Viktor Jedinák a Tomáš Bobček. Viac o nomínácii sa dočítate TU.
29.5.Fínsko “15“ - SR “15“ 0:1Tím SR “15“ zvíťazil aj vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín vo Fínsku, keď po sympatickom výkone zdolal domácich rovesníkov 1:0. Michal Záhradník odohral prvý polčas, Viktor Úradník prišiel do hry v 57. minúte a Pavol Nemček hral od 76. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.