Archív článkov

Zobrazujem posledných 30 aktualít.

17.5.Švajčiarsko "18" - SR "18" 2:1Slovenská „osemnástka“ dnes v prípravnom stretnutí prehrala s rovesníkmi zo Švajčiarska 1:2. Viktor Úradník hral do 69. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
12.5.Česko "16" - SR "16" 1:1Slovenská ženská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov vo včerajšom prípravnom zápase remizovala s Českom 1:1. Natália Bobčeková odohrala prvý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
7.5.Srbsko "16" - SR "16" 2:1Tím SR “16“ dnes na turnaji UEFA Development 2022 prehral s domácim Srbskom 1:2. V základnej zostave nastúpili všetci traja naši zástupcovia. Daniel Lopušek s Róbertom Petruškom hrali do 59. minúty a Peter Majerčík odohral 71 minút. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.5.Fínsko "16" - SR "16" 2:1Slovenská „šestnástka“ vstúpila do turnaja UEFA Development 2022 v Srbsku prehrou s Fínskom 1:2. Róbert Petruška hral do 60. minúty, Daniel Lopušek prišiel do hry v 41. minúte a Peter Majerčík odohral druhý polčas. Viac informácií o zápase nájdete TU.
4.5.Fínsko "15" - SR "15" 0:0Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov vo svojom druhom vystúpení na Turnaji štyroch krajín v Poľsku remizovala s Fínskom 0:0. Martin Bačík hral od 50. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
3.5.Poľsko "15" - SR "15" 5:0Slovenská „pätnástka“ vstúpila do Turnaja štyroch krajín v Poľsku prehrou s domácimi rovesníkmi 0:5. Martin Bačík hral do 59. minúty. Viac informácií o zápase nájdete TU.
30.4.Máme medailu a účasť v EKL!Po dnešnej remíze medzi Sereďou a Dunajskou Stredou máme definitívnu istotu konečnej medailovej pozície a účasti v Európskej konferenčnej lige UEFA. V stredu o 17:00 sa vidíme na štadióne v ligovom súboji so Žilinou!
8.4.Andorra WU19 - SR WU19 0:6Tím SR WU19 vyhral aj v druhom kvalifikačnom súboji, keď zdolal domácu Andorru 6:0. Rebeka Žihlavníková hrala do 62. minúty. Frederika Kovaliková odohrala druhý polčas a na výhre sa podieľala jedným gólom, keď v 89. minúte uzatvorila skóre stretnutia. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.4.SR WU19 - Arménsko WU19 8:0Slovenská ženská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vstúpila v Andorre do 2. fázy kvalifikácie ME, Ligy B, presvedčivým víťazstvom nad Arménskom 8:0. Rebeka Žihlavníková odohrala druhý polčas a zapísala sa aj na streleckú listinu, keď tri minúty pred koncom riadnej hracej doby uzavrela skóre stretnutia. Frederika Kovaliková prišla do hry v 68. minúte. Viac informácií o zápase nájdete TU.
5.4.M. Bačík skóroval za SR "15"Tím SR "15“ vyhral v prvom z dvoch plánovaných duelov nad Severným Macedónskom 4:1. Martin Bačík hral s kapitánskou páskou do 69. minúty a na výhre sa podieľal jedným gólom, keď v 23. minúte hlavou strelil druhý slovenský gól, ktorý sa napokon ukázal ako víťazný. Viac informácií o zápase nájdete TU.
28.3.Gruzínsko "17" - SR "17" 0:0Slovenská „osemnástka“ včera na turnaji Oporto remizovala s Gruzínskom 0:0. Dominik Ťapaj a Viktor Úradník odohrali celé stretnutie.
26.3.Island WU17 - SR WU17 1:0Tím SR WU17 v dnešnom kvalifikačnom zápase prehral s Islandom 0:1. Darina Hrúziková odohrala prvý polčas.
24.3.Egypt "20" - SR "19" 0:1Slovenská futbalová reprezentácia do devätnásť rokov vyhrala nad egyptskou „dvadsiatkou“ 1:0. Jakub Luka odohral celé stretnutie. Viac informácií o zápase nájdete TU.
23.3.Írsko WU17 - SR WU17 1:1Slovenská ženská „sedemnástka“ dnes vstúpila do druhého kola kvalifikácie ME 2022 remízou s domácim Írskom 1:1. Darina Hrúziková odohrala celé stretnutie a mala podiel na góle, keď v 71. minúte vybojovala pokutový kop, ktorý premenila Aneta Surová.
9.3.Môžeme zaplniť 100% kapacityOd pondelka 14. marca 2022 môžeme zaplniť 100% kapacity! Najbližšie sa vidíme na našom štadióne v nedeľu 20. marca 2022 o 17:00, kedy v treťom kole nadstavbovej časti Fortuna ligy privítame Spartak Trnava.
8.3.Turecko "16" - SR "16" 2:1Slovenská „šestnástka" dnes v prvom z dvoch plánovaných prípravných stretnutí v Turecku prehrala s domácimi rovesníkmi 1:2. Peter Majerčík odohral celé stretnutie, Marek Žáčok hral do 58. minúty, Daniel Lopušek prišiel do hry v 63. minúte a Róbert Petruška hral od 71. minúty.
12.2.U19 vyhrala nad Slaviou PrahaDorastenci si dnes zmerali sily s rovesníkmi zo Slavie Praha, pričom kategória U19 si pripísala veľmi cenné víťazstvo 1:0, ktoré zariadil gólom Adrián Macejko a mladší dorast U17 prehral 2:4.
10.2.Dorastenci v Brne víťazneRužomberskí dorastenci sú v týchto dňoch na sústredení v Prahe. Cestou sa zastavili na Morave, kde odohrali prípravné stretnutia so Zbrojovkou Brno. Výber U17 zvíťazil 3:2, keď skórovali Dolník, Švehla a Lopušek. Tím U19 vyhral gólmi Zahradníka a Nemčeka 2:1.
4.8.Poznáme súpera v Slovnaft CupeNaším súperom v druhom kole Slovnaft Cupu sa stal klub TJ Tatran Oravské Veselé, ktorý vyhral nad TJ Tatran Chlebnice 5:0. Stretnutia nasledujúceho kola sú predbežne naplánované na 24. a 25. augusta. Výhodu domáceho prostredia bude mať Oravské Veselé hrajúce 3. ligu Stred. O presnom dátume a čase zápasu vás budeme informovať.
9.6.SR “21“ - Česko “21“ 1:2Slovenská futbalová reprezentácia do pätnásť rokov prehrala s českými rovesníkmi 1:2. Nikolas Ádám hral od 60. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.
8.6.SR “21“ - Fínsko “21“ 4:0Slovenská „dvadsaťjednotka“ v dnešnom prípravnom súboji vyhrala nad Fínskom 4:0. Náš brankár Ivan Krajčírik nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
4.6.T. Kostadinov prihral na gólSeverné Macedónsko v dnešnom prípravnom stretnutí zvíťazilo nad Kazachstanom 4:0. Náš stredopoliar Tihomir Kostadinov hral do 73. minúty a pripísal si asistenciu pri druhom góle zápasu, ktorý strelil Ivan Trichkovski.
3.6.SR "19" - Česko "19" 0:4Tím SR “19“ dnes v prípravnom stretnutí prehral s rovesníkmi z Česka 0:4. Jakub Luka a Jakub Rakyta odohrali celý duel. Viac o zápase sa dočítate TU.
1.6.T. Kostadinov pred MENáš stredopoliar Tihomir Kostadinov dnes nastúpil v 58. minúte prípravného duelu pred blížiacimi sa Majstrovstvami Európy za Severné Macedónsko, ktoré remizovalo so Slovinskom 1:1.
29.3.Ukrajina "21" - SR "21" 2:3Tím SR "21" vyhral na turnaji Antalya Cup nad rovesníkmi z Ukrajiny 3:2, vďaka čomu si na tomto podujatí pripísal celkový triumf. Timotej Múdry nezasiahol do stretnutia. Viac o zápase sa dočítate TU.
14.8.Chorvátsko "17" - SR "17" 2:2Slovenská „sedemnástka“ remizovala vo svojom prvom prípravnom stretnutí v Chorvátsku 2:2. Pavol Nemček odohral celé stretnutie. Viac o zápase sa dočítate TU.
25.3.Futbalista roka 2019Na vyhlasovaní Futbalistu roka 2019, ktorým sa stal Milan Škriniar, mal zastúpenie aj náš klub. V kategórii do 21 rokov obsadil tretiu pozíciu Tomáš Bobček, ktorý sa o toto miesto delí s Mariánom Chobotom z Nitry a Petrom Pokorným z klubu FC Liefering. Medzi najlepšími trénermi uplynulého roka skončil na deviatej priečke Ján Haspra, pričom sa o toto miesto delí so svojím predchodcom Davidom Holoubkom a aj so súčasným trnavským trénerom Michalom Ščasným. Celý súhrn si môžete prečítať TU.
24.3.Gól Matúša Kmeťa skončil druhýMatúš Kmeť sa v ankete Gól mesiaca umiestnil na druhom mieste, keď získal 21,1% hlasov. Z prvenstva v ankete sa teší Lukáš Jánošík zo Žiliny. Gratulujeme víťazovi a ďakujeme všetkým hlasujúcim!
10.3.SR WU19 víťazom turnajaSlovenská ženská „devätnástka“ si v predchádzajúcich dňoch úspešne počínala na turnaji Mediterranean Pearl v Turecku, keď vyhrala nad Bieloruskom 3:1, remizovala so Severným Írskom 2:2, vo finále po predĺžení zdolala Maďarsko 3:2 a obsadila prvé miesto. Súčasťou reprezentačného výberu bola aj naša futbalistka Lucia Planietová, ktorá žiaľ kvôli zraneniu nemohla zasiahnuť do zápasov.
17.2.Výhra SR WU16 na penaltySR WU16 vo včerajšom druhom vystúpení na turnaji UEFA Development po riadnej hracej dobe remizovala s favorizovaným Talianskom 0:0 a na pokutové kopy vyhrala 4:2. Tamara Jedináková hrala do 65. minúty. Viac o zápase sa dočítate TU.