27.5.2015

Senec aj Banská Bystrica v jeden deň?

V sobotu 30. mája 2015, čakajú náš klub dva dôležité zápasy na súperovej pôde. V jednom pôjde kategórii U19 o to, aby sa vyhla baráži a v druhom sa A mužstvo bude chcieť rozlúčiť so sezónou víťazstvom v derby.

Prvé z dvoch sobotných stretnutí sa uskutoční o 11:00 v Senci, kde odohrá naša U19 zápas s miestnymi rovesníkmi. Najstarší ružomberskí mládežníci majú na svojom konte 21 bodov a nachádzajú sa na poslednej priečke, pričom v záverečnom kole súťaže hrajú na pôde predposledného tímu, ktorý má o bod viac. Na to, aby sa naši hráči vyhli baráži, musia v priamom súboji bodovať naplno a pritom budú potrebovať vašu podporu!O 17:15 nastúpia hráči A mužstva v Banskej Bystrici na posledný zápas sezóny s domácou Duklou. Seniorský tím sa so ziskom 37 bodov nachádza na 9. priečke. Nižšie už neklesne, no pokiaľ zvíťazí, môže sa v konečnej tabuľke posunúť na siedme miesto. Navyše, keďže Banská Bystrica zostupuje do nižšej súťaže, bude to na určitý čas posledné derby cez kopec.


Klub MFK Ružomberok organizuje na oba zápasy autobusový výjazd. Pre záujemcov o účasť na oboch stretnutiach je pripravený 25 miestny autobus, ktorý odchádza spred hlavnej brány štadióna MFK Ružomberok (pri tenisových kurtoch) v sobotu o 7:30. Zúčastnení navštívia najskôr Senec a po skončení zápasu sa presunú do Banskej Bystrice. Pre fanúšikov, ktorí sa chcú, prípadne môžu, zúčastniť len derby v Banskej Bystrici, bude pripravený druhý autobus s kapacitou 45 miest. Odchod je naplánovaný spred hlavnej brány štadióna MFK Ružomberok (pri tenisových kurtoch) o 15:30. V oboch prípadoch za celý výjazd, vrátane vstupného do sektoru hostí, náš fanúšik neplatí!

Prehľad odchodov autobusov: 7:30 - výjazd Senec (hrá sa o 11:00) + Banská Bystrica (hrá sa o 17:15)

15:30 - výjazd Banská Bystrica (hrá sa o 17:15)


Neváhajte a prežite s nami deň plný futbalu!
ZDIEĽAJ ČLÁNOK