18.6.2015

U19 v baráži podľahla Dunajskej Strede 0:2

Naša najstaršia mládežnícka kategória U19 dnes odohrala v Považskej Bystrici barážový zápas o udržanie v najvyššej súťaži s víťazom 2. ligy, Dunajskou Stredou.

Liptáci prvýkrát inkasovali v 17. minúte, kedy otvoril skóre Szépe a v 61. minúte pridal Matejka druhý gól Dunajskej Stredy. Ružomberským starším dorastencom sa už pred zrakom šiestich stoviek divákov, nepodarilo s výsledkom nič spraviť a tak prehrali 0:2.

FC DAC 1904 Dunajská Streda U19 - MFK Ružomberok U19 2:0 (1:0)

Góly: 17. Szépe, 61. Matejka

Žlté karty: 26. Matejka, 29. Kelemen, 37. Polák, 88. Tóth, 90. Cseh - 30. D. Kružliak, 63. Lipčák

FC DAC 1904 Dunajská Streda U19: Olejník - Szépe, Végh, Polák, Kelemen (65. Cseh), Csóka (86. Gacsal), Mészáros (72. Tóth), Nagy, Baksics, Matejka, Černák

MFK Ružomberok U19: Samorukov - Čurma, D. Kružliak, Lipčák, Fertaľ, Hajduk (46. Chromek), J. Kudlička, Zsigmund, Laco (62. Vrlík), Dubec, M. Lovás

Rozhodovali: Vnuk - Hancko, Petríček