28.8.2015

Fanklub zostáva v sektore G na východnej tribúne!

Vedenie klubu MFK Ružomberok a zástupca bezpečnostných zložiek včera diskutovali s predstaviteľmi fanklubu o plánovanom presune aktívne fandiacich ružomberských priaznivcov, ktorý sme avizovali na začiatku sezóny.

Fanklubu Concordia 1906 mal počas domácich stretnutí prebiehajúceho ročníka Fortuna ligy patriť sektor D na západnej tribúne, kde sa fanúšikovia tímu spod Čebraťa schádzali od leta 2007 až do záveru sezóny 2011/12, kedy sa fanklub presunul do sektoru G na východnej tribúne.

Po včerajšom stretnutí medzi predstaviteľmi klubu, fanklubu, bezpečnostných zložiek, ako aj novinárskej obce a konštruktívnom prediskutovaní argumentov týkajúcich sa oboch sektorov, klub dospel k rozhodnutiu, že fanklubu bude aj naďalej patriť sektor G na východnej tribúne ružomberského štadióna.

Všetci aktívni fanúšikovia s klubovými suvenírmi budú mať do sektoru G vstupné 2€, do sektoru D na západnej tribúne sa na zápas 7. kola Fortuna ligy s Michalovcami nebudú predávať vstupenky, v ostatných zápasoch bude do tohto sektoru vstupné 4€.

Aktualizované vstupné do všetkých sektorov nájdete tu.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK