17.9.2015

Pozývame vás na zápas so Zlatými Moravcami

V sobotu 19. septembra 2015 o 19:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 9. kola Fortuna ligy so Zlatými Moravcami.

Po víťazstve v Podbrezovej má Ruža na svojom konte osem bodov a nachádza sa na siedmej priečke, pričom rovnaký počet bodov patrí aj 8. Skalici, 9. Trnave a rovnako tak aj nášmu aktuálnemu súperovi, ktorý je momentálne desiaty. Pokiaľ sa chceme čím skôr dostať do prvej polovice tabuľky, potrebujeme zvíťaziť. Veríme, že tak ako tomu bolo aj počas minulého kola, aj tentokrát sa bude môcť náš tím spoľahnúť na podporu z hľadiska!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektoru C na západnej tribúne a sektorov B a F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete tu.

• Fanúšikovia sa môžu cez polčasovú prestávku tešiť na súťaž. Mládežnícki hráči hodia na tribúny štyri tenisové loptičky a každý kto ich chytí, bude priamo na hlavnom ihrisku súťažiť v triafaní malej brány. Na súťažiacich čaká odmena v podobe klubových suvenírov.

• Aj v tomto domácom stretnutí, budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 17:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok, trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK