3.10.2015

II. LSD U19: MFK Ružomberok - MFK Lokomotíva Zvolen 4:2 (2:0)

V sobotu 3. októbra 2015 odohrala kategória U19 zápas 10. kola 2. ligy staršieho dorastu so Zvolenom, v ktorom zvíťazila 4:2 a v tabuľke jej s 33 bodmi naďalej patrí prvá priečka.
4:2 (2:0)
10. kolo, 10:00
MFK Ružomberok vs MFK Zvolen

MFK Ružomberok: Bakoš - Dudko, Mrva (59. Vanko), Lelek, Madleňák, R. Kružliak (64. Matula), Omasta, Šroba, Eliaš, Duchoň (73. Šalagovič), Vávro (59. Zsigmund)

MFK Zvolen: Kučera - Krnáč (77. Hodási), Urban, Bariak, Cavar, Slovák (61. Daniš), Hámorník, Vrbovský (19. Jablonský), Tannhauser, Krajč, Psársky (46. Strak)

Góly: 14. Šroba, 41. a 84. Omasta, 48. Madleňák - 49. Krajč, 85. Strak

Rozhodovali: Kosturský - Blichárová, Bátory

Diváci: 30

Vladimír Helbich (tréner MFK Ružomberok U19): ,,Stretnutie na umelej tráve prinieslo dva rozdielne polčasy. V prvom jednoznačne dominovali domáci, v druhom polčase sa hra vyrovnala, my sme si vybrali slabší deň, no víťazstvo si mužstvo postrážilo."