15.10.2015

Pozývame vás na zápas so Senicou

V sobotu 17. októbra 2015 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 13. kola Fortuna ligy so Senicou.

Po úspešnej reprezentačnej prestávke, počas ktorej Slovensko potvrdilo postup na Majstrovstvá Európy 2016, „dvadsaťjednotka“ zvíťazila nad Cyprom a Holandskom a ružomberské A mužstvo vyhralo v prípravnom súboji nad tímom Termalica Bruk-Bet Nieciecza KS a aj v 4. kole Slovnaft Cup-u nad Dunajskou Lužnou, pokračuje Fortuna liga 13. kolom. V ňom sa náš tím predstaví na svojom trávniku, kde privíta Senicu. Aj naďalej chceme pokračovať v nastolenom víťaznom trende a na to budeme potrebovať aj vašu podporu!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektoru C na západnej tribúne a sektorov B a F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Fanúšikovia sa môžu cez polčasovú prestávku tešiť na súťaž. Mládežnícki hráči hodia na tribúny štyri tenisové loptičky a každý kto ich chytí, bude priamo na hlavnom ihrisku súťažiť v triafaní malej brány. Na súťažiacich čaká odmena v podobe klubových suvenírov.

• Aj v tomto domácom stretnutí, budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Fanúšikov upozorňujeme na priebeh stavebných prác vo vnútri východnej tribúny. Preto je v priestoroch tejto tribúny dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť. Zároveň fanúšikov ubezpečujeme, že pohodlie vo vonkajších priestoroch spomínanej tribúny nebude stavebnými prácami žiadnym spôsobom negatívne ovplyvnené oproti stavu z predchádzajúcich stretnutí.

Návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok, trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK