28.10.2015

Pozývame vás na domáci zápas so Slovanom Bratislava

V nedeľu 1. novembra 2015 o 14:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 15. kola Fortuna ligy so Slovanom Bratislava.

Po skončení reprezentačnej prestávky si Ruža na svoje konto pripísala dve prehry, kvôli čomu klesla na priebežné ôsme miesto. Po prehrách sa treba čím skôr postaviť na nohy, no tím spod Čebraťa to nebude mať ľahké a na svojom trávniku privíta aktuálne druhý Slovan Bratislava. Hráči budú preto potrebovať podporu z tribún!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€. Lístky do fanúšikovského sektoru je možné kúpiť aj v predpredaji v Concordia PUB-e na Poľnej ulici počas otváracích hodín: 
pondelok – štvrtok 10:00 – 22:00
piatok 10:00 – 23:00
sobota 12:00 – 23:00

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektoru C na západnej tribúne a sektorov B a F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Fanúšikovia sa môžu cez polčasovú prestávku tešiť na súťaž. Mládežnícki hráči hodia na tribúny štyri tenisové loptičky a každý kto ich chytí, bude priamo na hlavnom ihrisku súťažiť v triafaní malej brány. Na súťažiacich čaká odmena v podobe klubových suvenírov.

• Aj v tomto domácom stretnutí, budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Klub upozorňuje, že z bezpečnostných dôvodov bude Vstup č. III – domáci z Makovického ulice na tribúnu B, vrátane predaja vstupeniek, pre domácich fanúšikov uzavretý:
- držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú pri príchode aj odchode z areálu futbalového štadióna výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite).

Fanúšikov zároveň upozorňujeme na priebeh stavebných prác vo vnútri východnej tribúny. Preto je v priestoroch tejto tribúny dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť. Zároveň fanúšikov ubezpečujeme, že pohodlie vo vonkajších priestoroch spomínanej tribúny nebude stavebnými prácami žiadnym spôsobom negatívne ovplyvnené.

Návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 12:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok, trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK