19.11.2015

Pozývame vás na domáci zápas s Trenčínom

V sobotu 21. novembra 2015 o 16:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 17. kola Fortuna ligy s Trenčínom.

Po reprezentačnej prestávke sa znova otvoria brány štadiónov účastníkov Fortuna ligy. Liptáci privítajú na svojom trávniku úradujúceho majstra – AS Trenčín. Futbalisti spod hradu Matúša Čáka suverénne kraľujú najvyššej súťaži, zatiaľ čo naše mužstvo sa potrebuje dostať na víťaznú vlnu. Veríme, že aj s vašou pomocou sa nám to podarí už v najbližšom domácom súboji!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€. Lístky do fanúšikovského sektoru je možné kúpiť aj v predpredaji v Concordia PUB-e na Poľnej ulici počas otváracích hodín:
pondelok – štvrtok 10:00 – 22:00
piatok 10:00 – 23:00sobota 12:00 – 16:00

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektoru C na západnej tribúne a sektorov B a F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Fanúšikovia sa môžu cez polčasovú prestávku tešiť na súťaž. Mládežnícki hráči hodia na tribúny štyri tenisové loptičky a každý kto ich chytí, bude priamo na hlavnom ihrisku súťažiť v triafaní malej brány. Na súťažiacich čaká odmena v podobe klubových suvenírov.

• Aj v tomto domácom stretnutí, budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Klub upozorňuje, že z bezpečnostných dôvodov bude vstup č. III – domáci z Makovického ulicena tribúnu B, vrátane predaja vstupeniek, pre domácich fanúšikov uzavretý:
- držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú pri príchode aj odchode z areálu futbalového štadióna výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite).

Divákov, ktorí sa chystajú na zápas taktiež žiadame, aby stretnutie sledovali z miesta, na ktoré majú kúpenú vstupenku, resp. permanentku.

Fanúšikov ďalej upozorňujeme na priebeh stavebných prác vo vnútri východnej tribúny. Preto je v priestoroch tejto tribúny dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť. Zároveň fanúšikov ubezpečujeme, že pohodlie vo vonkajších priestoroch spomínanej tribúny nebude stavebnými prácami žiadnym spôsobom negatívne ovplyvnené.

Návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 14:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok, trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK