2.12.2015

Pozývame vás na posledný tohtoročný domáci zápas s Podbrezovou

V sobotu 5. decembra 2015 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 19. kola Fortuna ligy s Podbrezovou.

Sobotným zápasom s Podbrezovou sa Ružomberok rozlúči s jesennou časťou sezóny. Preto veríme, že nám zachováte svoju priazeň aj v poslednom tohtoročnom zápase a užijeme si spoločnú víťaznú rozlúčku. Pre fanúšikov je pripravený bohatý program:

• Ružomberský fanklub Concordia 1906 štartuje svoj program už od 13:00 od kedy sa môžete do 16:00 spolu s nimi správne naladiť na zápas v ich obľúbenom podniku Concordia PUB, kde si taktiež môžete kúpiť fanúšikovský balíček obsahujúci vstupenku do sektoru G, čiapku a fanzin v cene 5€.

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je tentokrát pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 1€.

• Prísť včas na štadión sa oplatí a to nielen kvôli radom pri pokladniach, ale aj kvôli akcii pre fanúšikov. Pred začiatkom zápasu vykopnú hráči na tribúny podpísané futbalové lopty Adidas.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektoru C na západnej tribúnea sektorov Ba F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pred a počas zápasu sa môžete kúpou mikulášskej čiapky za ľubovoľnú sumu zapojiť do charitatívnej akcie s názvom Mikulášske kolo. Viac informácií o zbierke nájdete TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí, budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Fanúšikov upozorňujeme na priebeh stavebných prác vo vnútri východnej tribúny. Preto je v priestoroch tejto tribúny dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť. Zároveň fanúšikov ubezpečujeme, že pohodlie vo vonkajších priestoroch spomínanej tribúny nebude stavebnými prácami žiadnym spôsobom negatívne ovplyvnené.

Návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok, trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK