7.12.2015

Hodnotenie jesene – U17

Po prípravkároch, žiakoch, žiačkach a juniorkách, prichádzajú na rad mladší dorastenci. Na kategóriu U17 sme sa pozreli s jej trénerom Petrom Penovom.

Mladí Ružomberčania počas jesene potvrdzovali v 2. lige mladšieho dorastu úlohu favorita, keď zvíťazili vo všetkých pätnástich súbojoch a v tabuľke im patrí prvá priečka s jedenásťbodovým náskokom pred druhým tímom Jupie Badín Podlavice. „Chlapci počas celej jesennej časti súťaže zodpovedne pristupovali k zápasom, nič nepodcenili, čoho výsledkom je doterajšie prvé miesto. Zo súperov nás najviac preverili Liptovský Mikuláš a Čadca,“ pochválil tréner svojich zverencov.

Za predchádzajúce mesiace si niektorí hráči zaslúžia aj individuálnu pochvalu. „Na brankárskom poste odchytal celú jeseň spoľahlivý Krajčírik, ktorý je jediný z tohto ročníka v reprezentačnom výbere. Lídrom družstva sa stal Jozef Rapoš, ktorý tvoril stredovú os spolu s Holubom a s novými hráčmi v tíme Dávidom Švecom a Róbertom Foťkom. Výborné výkony podávali ofenzívne ladení krajní obrancovia Badár a Porubän. Dobrý dojem zanechal v zápasoch aj talentovaný Kmeť,“ povedal Peter Penov.

MFK Ružomberok U17: Ivo Krajčírik, Ivan Zemančík, Richard Daniel, Dušan Kardoš, Marek Luščík, Richard Baláž, Adam Klačko, Filip Dzuriak, Tadeáš Ťapaj, Erik Pastva, Kristián Múdry, Alex Holub, Adam Filek, Marek Machaj, Ladislav Porubän, Róbert Foťko, Michal Vrábeľ, Marián Badár, Jozef Rapoš, Dávid Švec, Jaroslav Hrdina, Matúš Kmeť

Predchádzajúce hodnotenia:

Hodnotenie jesene – juniorky
Hodnotenie jesene – žiačky
Hodnotenie jesene – U15
Hodnotenie jesene – U14
Hodnotenie jesene – U13
Hodnotenie jesene – U12
Hodnotenie jesene – U11
Hodnotenie jesene – U10
Hodnotenie jesene – U9
Hodnotenie jesene – U8

ZDIEĽAJ ČLÁNOK