19.1.2016

Michal Faško skóroval za SR "21"

Reprezentačný tím SR "21" odohral na sústredení v Spojených Arabských Emirátoch prípravný zápas s kórejským tímom Jeonbuk Hyundai Motors FC.

Slováci zvíťazili nad svojím súperom 2:1. O prvý gól stretnutia sa postaral v 32. minúte náš futbalista Michal Faško a o tri minúty neskôr pridal druhý gól najstaršieho slovenského mládežníckeho výberu Stanislav Lobotka.

Michal Faško si okrem gólu pripísal na svoje konto aj žltú kartu a odohral celý prvý polčas. Ružomberský obranca Dominik Kružliak nezasiahol do stretnutia.

Jeonbuk Hyundai Motors FC - Slovensko "21" 1:2 (1:2)

Góly: 32. FAŠKO, 35. Lobotka

Žlté karty: FAŠKO, Kovaľ

Slovensko "21": Chovan - Chvátal, Šatka, Škriniar, Mazáň (46. Skovajsa) - Chrien, Lobotka (74. Huk), Hromada (46. Opatovský) - FAŠKO (46. Kovaľ), Brigant (74. Kosorín), Vestenický (65. Polievka)

Zdroj: futbalsfz.sk