18.2.2016

Vyhlásenie Športovca mesta 2015 aj s naším zastúpením

V stredu 17. februára 2016 sa uskutočnilo vyhlasovanie Športovca mesta Ružomberok za rok 2015. Medzi ocenenými boli aj traja jednotlivci z nášho klubu a kolektív minuloročnej U16.

Celkové prvenstvo v ankete mesta Ružomberok patrí basketbalistke Zuzane Lazárovej. V prvej päťke športovcov mal náš klub dvojnásobné zastúpenie. Na druhom mieste za víťazkou sa umiestnil útočník Martin Jakubko a štvrtá priečka patrí stredopoliarovi Štefanovi Zošákovi

Najlepším kolektívom uplynulého roka sa stal náš minuloročný dorastenecký tím U16 (na foto), ktorý pod vedením hlavného trénera Vladimíra Helbicha a asistenta Tomáša Bartka vybojoval vo svojej kategórii majstrovský titul.

V kategórii talent roka bol ocenený futbalista výberu starších žiakov U15 Tomáš Kubík.

Všetkým oceneným športovcom gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu nášho mesta!