11.3.2016

Poďte s nami povzbudiť Ružu v štvrťfinále Slovnaft Cup-u!

Po víkende v znamení domáceho zápasu 23. kola Fortuna ligy so Skalicou a basketbalového Final Four 2016 si môžete v kalendári poznačiť ďalší dátum. V utorok 15. marca 2016 o 17:00, odohrá Ružomberok v Zlatých Moravciach štvrťfinále Slovnaft Cup-u s domácim ViOnom!

V prvom kole jarnej časti najvyššej súťaže sme v Zlatých Moravciach zvíťazili 2:0 a podobný výsledok bude treba zopakovať aj v utorok v pohárovom súboji. Štvrťfinále sa hrá na jedno stretnutie a tak sa o postupujúcom do najlepšej štvorky rozhodne v Zlatých Moravciach buď po deväťdesiatich minútach alebo po následnom penaltovom rozstrele. Všetci sme si vedomí dôležitosti tohto stretnutia, na ktorom budú hráči potrebovať mohutnú fanúšikovskú podporu!

Pre fanúšikov je preto pripravený autobusový výjazd. Odchod autobusu je naplánovaný na 14:15 hod. spred vstupu na západnú tribúnu z Makovického ulice (pri tenisových kurtoch). Za cestu a ani za vstup do sektoru hostí náš fanúšik neplatí! Pre všetkých priaznivcov, ktorí sa zúčastnia výjazdu, je zároveň pripravený darček v podobe dvoch vstupeniek do sektoru G na východnej tribúne na domáci zápas 25. kola Fortuna ligy so Spartakom Trnava!

Výjazd sa uskutoční pri minimálnom počte dvadsať fanúšikov.

Neváhajte a pomôžte aj vy svojimi hlasivkami Ruži k postupu do semifinále!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK