24.3.2016

Bezpečnostné opatrenia na zápas so Spartakom Trnava

V piatok 1. apríla 2016 o 18:00 odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 25. kola Fortuna ligy so Spartakom Trnava.

Na základe toho, že stretnutie je označené ako rizikové, Bezpečnostná komisia pri MFK Ružomberok na svojom zasadnutí dňa 23. marca 2016 prijala nasledovné opatrenia:

1.) Z bezpečnostných dôvodov bude vstup č. III – domáci z Makovického ulice na tribúnu B, vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov, uzavretý:
- držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite),
- súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

2.) Bude vydaný zákaz státia na Športovej ulici, označený prenosnými dopravnými značkami.

3.) Makovického ulica od Športovej ulice po kruhový objazd na Hrabovskej ceste bude dočasne uzavretá v čase od 17:00 do 20:30. Zároveň bude vyhradené páskou „zákaz vstupu“ parkovacie miesto pre automobily fanúšikov hostí na Makovického ulici pred štadiónom MFK Ružomberok!

4.) Návštevníci podujatia budú na vstupoch upozornení na zvýšenú bezpečnosť z dôvodu rekonštrukcie štadióna.

5.) Na obidvoch tribúnach bude pre fanúšikov uzavretý prvý rad sedadiel, na tieto miesta nebudú predávané vstupenky. Na predmetnom zápase nebude mestom vydaný zákaz používania alkoholických nápojov.

Ďakujeme za pochopenie!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK