11.4.2016

Pozývame vás na domácu odvetu Slovnaft Cup-u s Trenčínom!

V stredu 13. apríla 2016 o 17:00 odohráme domácu odvetu semifinále Slovnaft Cup-u s úradujúcim obhajcom double, ktorým je AS Trenčín.

Prvý semifinálový súboj nedopadol podľa našich predstáv a Ruža v ňom prehrala 1:5, čím sa jej výrazne vzdialila možnosť prebojovať sa do finále. Pred nami je však ešte deväťdesiat minút a pôjde s určitosťou o jediný domáci zápas Ružomberka na vlastnom trávniku v aktuálnom ročníku najvyššej pohárovej súťaže.

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektoru C na západnej tribúne a sektorov B a F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU! Na stretnutie platia permanentné vstupenky z ligových zápasov!

Fanúšikovia sa môžu tešiť na štvrté pokračovanie súťaže „Nájdi sa na štadióne“! Klubový fotograf počas priebehu zápasu odfotí jednotlivo troch fanúšikov bez ich vedomia a ich foto po stretnutí uverejníme na našej facebook-ovej stránke a aj na našej webstránke. Fanúšikovia, ktorí sa nájdu na foto, dostanú cenu od klubu a nášho partnera.

• Aj v tomto domácom stretnutí, budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Priaznivcov na východnej tribúne upozorňujeme na priebeh stavebných prác, ktoré sa z vnútorných priestorov počas jari presúvajú do exteriéru. V priebehu jarnej časti sezóny pokračujú práce na východnej tribúne rekonštrukciou schodísk a vstupných brán. Preto je v priestoroch tejto tribúny dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť!

Návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok, trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK