18.5.2016

Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V piatok 20. mája 2016 o 20:30, odohrá Ružomberok domáci zápas 33. kola Fortuna ligy s Dunajskou Stredou.

V poslednom kole aktuálneho ročníka najvyššej súťaže sa stretne náš tím, nachádzajúci sa na siedmom mieste s aktuálne šiestym mužstvom zo Žitného ostrova. Oba celky delí len jeden bod a tak v prípade víťazstva ukončíme sezónu v prvej polovici tabuľky. Na to však budeme potrebovať aj vašu podporu!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektoru C na západnej tribúne a sektorov B a F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Fanúšikovia sa môžu tešiť na ôsme pokračovanie súťaže „Nájdi sa na štadióne“! Klubový fotograf počas priebehu zápasu odfotí jednotlivo troch fanúšikov bez ich vedomia a ich foto po stretnutí uverejníme na našej facebook-ovej stránke a aj na našej webstránke. Fanúšikovia, ktorí sa nájdu na foto, dostanú cenu od klubu a nášho partnera.

• Okrem fotosúťaže je pre prítomných divákov pripravená ajsúťaž cez prestávku medzi polčasmi. Mládežnícki hráči hodia na tribúny štyri tenisové loptičky a každý kto ich chytí, bude priamo na hlavnom ihrisku súťažiť v triafaní malej brány. Na súťažiacich čaká odmena v podobe klubových suvenírov.

• Aj v tomto domácom stretnutí, budú mať fanúšikovia možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Našich priaznivcov upozorňujeme na priebeh stavebných prác, ktoré naďalej prebiehajú v priestoroch východnej tribúny, ako aj pri vstupoch v celom areáli ružomberského štadióna. Preto je dôležité dbať na zvýšenú opatrnosť!

Taktiež upozorňujeme na vydaný zákaz používať na stretnutí megafón, prípadne iné audio pomôcky. Počas zápasu bude platiť zákaz zastavenia na Športovej ulici.

Návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 19:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok, trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK