28.7.2016

Bezpečnostné opatrenia na zápas so Spartakom Trnava

V nedeľu 31. júla 2016 od 19:00 hod. do 21:00 hod., odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 3. kola Fortuna ligy s FC Spartak Trnava. Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 25. júla 2016 prijala nasledovné opatrenia:

- z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov uzavretý!

- držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna;

- súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A);

- parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené!

- bude uzavretá Makovického ulica od kruhového objazdu pri hoteli Áčko po križovatku na Športovej ulici;

- bude vydaný zákaz státia na Športovej ulici prenosnými dopravnými značkami;

- na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

Za pochopenie ďakujeme!

Foto: Jaroslav Považan

ZDIEĽAJ ČLÁNOK