22.8.2016

Súťaž o dres v mestských farbách pokračuje!

V predminulom týždni mali svoju premiéru nové klubové dresy v mestských farbách, keď si ich naši hráči najskôr obliekli v zápase Slovenského pohára v Plavnici a následne ich predstavili svojim priaznivcom vo víťaznom domácom ligovom súboji so Slovanom Bratislava. Súťaž o jeden z dresov pokračuje aj naďalej!

Už pred stretnutím s tímom z hlavného mesta sa do súťaže zapojilo sedemdesiat fanúšikov, lenže žiadny zo súťažiacich neuhádol odpovede na obe otázky. Pýtali sme sa na strelca prvého nášho gólu v zápase so Slovanom Bratislava, ktorým sa stal Ján Maslo a na konečný výsledok súboja – 3:2. Na víťaza stále čakáme a súťaž pokračuje aj počas tohto týždňa!

Pokiaľ sa chcete zapojiť do súťaže, stačí od dnes do piatku poslať na mail futbalruza@gmail.com svoj tip na výsledok najbližšieho domáceho ligového stretnutia s tímom MFK Zemplín Michalovce (hrá sa v sobotu 27. 8. 2016 o 19:00) a meno strelca nášho prvého gólu do siete klubu z východu republiky. Pre zaradenie do súťaže treba v maile uviesť aj svoje meno a priezvisko. Pokiaľ budú vaše tipy na výsledok aj strelca správne, postúpite do záverečného žrebovania, v ktorom bude spomedzi úspešne tipujúcich vybraný jeden výherca.

Veríme, že tentokrát už spoznáme víťaza. Ak by sa tak náhodou nestalo a žiadny zo súťažiacich by neuhádol výsledok a aj strelca prvého ružomberského gólu, súťaž bude pokračovať v týždni pred domácim zápasom so Zlatými Moravcami, ktorý odohráme 17. septembra 2016 o 19:00.

Prajeme úspešné tipovanie!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK