15.9.2016

Pozývame vás na domáci zápas so Zlatými Moravcami

V sobotu 17. septembra 2016 o 19:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 9. kola Fortuna ligy s tímom FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble.

Po ligovom súboji v Senici a následnom pohárovom vystúpení v Bardejovskej Novej Vsi s Partizánom Bardejov, čaká našich hráčov domáci ligový súboj so Zlatými Moravcami. Veríme, že aj tentokrát sa budú môcť spoľahnúť na vašu tradičnú podporu z tribún!

• Už od utorka prebieha predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

•  Ďalším dielom pokračuje súťaž Nájdi sa na štadióne“! Klubový fotograf počas priebehu zápasu odfotí jednotlivo troch fanúšikov bez ich vedomia a ich foto po stretnutí uverejníme na našej facebook-ovej stránke a aj na našej webstránke. Fanúšikovia, ktorí sa nájdu na foto, dostanú cenu od klubu a nášho partnera.

• Pre prítomných divákov je pripravená zaujímavá súťaž cez prestávku medzi polčasmi. Pred stretnutím sa fanúšikovia na oboch tribúnach môžu vo fanshope prihlásiť na súťaž proti slovenskému rekordérovi Tomášovi Lubelcovi v triafaní brvien! Aj v tomto prípade bude platiť, že prísť skôr sa oplatí, pretože možnosť ukázať svoju kopaciu techniku cez prestávku budú mať len prví dvaja záujemcovia z každej tribúny! Pokiaľ sa niekomu podarí nastreliť viac brvien, ako držiteľovi rekordu, vyhrá originál loptu Adidas, s ktorou hráva naše mužstvo ligové zápasy!

• Fanúšikovia zároveň môžu do piatku posielať svoje tipy na výsledok zápasu so Zlatými Moravcami a strelca prvého ružomberského gólu, čím sa zapoja do súťaže o nový dres MFK Ružomberok. Viac TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 17:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK