21.9.2016

Poďte povzbudiť Ružu do Podbrezovej!

Po vysokom domácom víťazstve nad Zlatými Moravcami, čaká Ružomberok priamy súboj o priebežnú druhú priečku v Podbrezovej a vy môžete byť pri tom!

V sobotu 24. septembra 2016 o 19:00, odohrá naše mužstvo, nachádzajúce sa na treťom mieste, stretnutie 10. kola Fortuna ligy na pôde druhej Podbrezovej, ktorá doteraz získala devätnásť bodov, čiže má pred tímom spod Čebraťa dvojbodový náskok. Hráči budú v tomto zápase potrebovať rovnakú podporu akú cítia z tribún, a najmä zo sektoru G, počas domácich súbojov!

Fanklub Concordia 1906 preto v spolupráci s klubom MFK Ružomberok organizuje na stretnutie autobusový výjazd. Cena celého výjazdu, vrátane vstupného do sektoru hostí, je 5€. V prípade záujmu je potrebné vopred sa zaregistrovať a zaplatiť za výjazd v známom fanúšikovskom podniku Concordia PUB na Poľnej ulici počas otváracích hodín (streda a štvrtok 10:00 – 22:00, piatok 10:00 – 23:00). Odchod autobusu je naplánovaný na sobotu o 16:45 spred vstupu na západnú tribúnu z Makovického ulice (pri tenisových kurtoch). Viac informácií sa dozviete v udalosti.

Vidíme sa v Podbrezovej!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK