M. Bobček 2, A. Bartoš 2, R. Kružliak, J. Kudlička (z 11m)

MFK Ružomberok - Partizán Bardejov 4:2 (1:1)
Góly RK:
R. Kružliak 2, M. Bobček, J. Kudlička (z 11m)

Vladimír Helbich (tréner MFK Ružomberok U19): ,,Vyrovnaný zápas, húževnatý súper organizovane a kvalitne bránil, no postupne sa nám podarilo vďaka hernej kvalite našich hráčov prekonať defenzívu hostí a zaslúžene sme zvíťazili 4:2!"

Fotogalériu nájdete TU!

I. liga mladší dorast (U17)

ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok 0:1 (0:0)
Gól:
Foťko

Peter Penov (tréner MFK Ružomberok U17): ,,Zápas bol od začiatku viac bojovný ako technický. Z oboch strán sa hlavne v prvom polčase prejavilo málo futbalového umenia. Dobre sme vstúpili do druhého polčasu, keď po rýchlej kontre skóroval Foťko. Gól nám zdvihol sebavedomie, disciplinovane sme vychádzali z dobrej defenzívy a súpera ohrozovali protiútokmi."

FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok 0:1 (0:1)
Gól:
Foťko

Peter Penov (tréner MFK Ružomberok U17): ,,Odohrali sme dva rozdielne polčasy, kde sme v prvom dominovali, hrali pekný kombinačný futbal a mohli viackrát skórovať. V druhom sme sa nepochopiteľne zatiahli na vlastnú polovicu ihriska, v rozohrávke robili nepresnosti z čoho súper vyťažil niekoľko štandardných situácií. V závere zápasu sme mohli náskok zvýšiť po brejkových situáciách."

I. liga mladší dorast (U16)

ŠK Slovan Bratislava - MFK Ružomberok 5:0 (3:0)

Peter Tomko (tréner MFK Ružomberok U16): ,,Hrali sme u minuloročného majstra tejto kategórie. Dianie na ihrisku tomu zodpovedalo. Nebudeme sa na nič vyhovárať. Musíme naďalej všetci tvrdo pracovať, aby sme sa približovali aj k tímom zo špice tabuľky."

FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok 1:0 (1:0)

Peter Tomko (tréner MFK Ružomberok U16): ,,Dnes sme odohrali úplne iný zápas ako cez týždeň. Chalani si sami chceli dokázať, že môžu byť vyrovnaným súperom komukoľvek. Od inkasovaného gólu sme prebrali iniciatívu, vypracovali dostatok šancí, bohužiaľ sme ich ale nedokázali premeniť. To nás stálo lepší výsledok."

I. liga starší žiaci - stred (U15)

MFK Ružomberok - FO ŽP Šport Podbrezová 3:0 (1:0)
Góly:
Matoš, Rigo, Veselovský

Ivan Hvolka (tréner MFK Ružomberok U15): ,,Začiatok zápasu sme mali rozpačitý a postupne sme sa dostávali do zápasu. Až na konci prvého polčasu sme hrali našu hru, kde nám pomohol gól do šatne. V druhom polčase sme boli dominantní vo všetkých oblastiach. Som rád, že chlapci potvrdili dobrú formu z tréningového procesu a v ťažkom zápase s prehľadom zvíťazili. Dnes musím pochváliť celý kolektív. Hráči išli za svojím cieľom až do konca zápasu."

I. liga starší žiaci - stred (U14)

MFK Ružomberok - FO ŽP Šport Podbrezová 1:0 (0:0)
Gól:
Záhradník

I. liga mladší žiaci - stred (U13)

Jupie Podlavice Badín - MFK Ružomberok 0:6 (0:4)
Góly:
Matej 4, Nemček, L. Čajnák

I. liga mladší žiaci - stred (U12)

Jupie Podlavice Badín - MFK Ružomberok 3:11 (2:7)
Góly RK:
Orgoník 2, Uram 2, D. Omasta 2, M. Bartoš 2, Jarina, Jurčo, Zubaj

II. liga ženy

FC TJ Oravský Podzámok - MFK Ružomberok - Ľubochňa 2:3 (1:2)
Góly RK:
Droppová, Lovichová, Iváková

Mliečna liga U8

Najmladšia prípravka U8 odohrala rozdelená do dvoch tímov zápasy Mliečnej ligy, kde si zmerala sily so staršími súpermi.

4. MFK Ružomberok II 0b

MFK Ružomberok I: Pazstor, Fula, Ižo, Vaňoch, Dúbrava, Petrezsil, Leštinský, Švichký

MFK Ružomberok II: Zuberec, Rázga, Zvada, Hoferica, Baďo, Kuracina, Bachan, Hrivňák, Horváth

Jaroslav Kiša (tréner MFK Ružomberok U8): ,,Predstavili sme sa prvýkrát na mliečnej lige, kde hrajú chlapci U9 a mladší. Naši chalani zistili, že proti starším sa hrá tvrdšie, rýchlejšie a hlavne, že si musíme loptu odovzdávať. Zápasy sa mi v niektorých momentoch páčili, no stále nám chýba koncentrovanosť, orientácia na ihrisku. Tieto ťažké zápasy nám dajú veľa skúseností a ukážu naše slabiny, na ktorých musíme popracovať. Chcel by som ale chlapcov pochváliť za nasadenie a obetavosť."