19.10.2016

Pozývame vás na domáci zápas so Žilinou

V sobotu 22. októbra 2016 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 13. kola Fortuna ligy so Žilinou.

V krajskom derby privítame lídra súťaže zo Žiliny. V zápase mesiaca so silným súperom, ktorý zatiaľ desaťkrát zvíťazil, raz remizoval, len raz schádzal z trávnika bez bodového zisku a po dvanástich kolách neohrozene kraľuje najvyššej súťaži, budeme potrebovať podporu každého z vás!

• Už od pondelka prebieha predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Ďalším dielom pokračuje súťaž Nájdi sa na štadióne“! Klubový fotograf počas priebehu zápasu odfotí jednotlivo troch fanúšikov bez ich vedomia a ich foto po stretnutí uverejníme na našej facebook-ovej stránke a aj na našej webstránke. Fanúšikovia, ktorí sa nájdu na foto, dostanú cenu od nášho partnera.

Do Ružomberka druhýkrát v sezóne zavíta nový projekt s názvom „15-tisícová strela“. Do súťaže sa môže zapojiť každý návštevník zápasu, ktorý do začiatku stretnutia staví na výsledok krajského derby v stávkovej kancelárii Fortuna SK, a. s. Tiket musí obsahovať minimálne stávku na zápas Ružomberok – Žilina, minimálna výška vkladu musí byť 3€ a tiket je potrebné zaregistrovať TU. Pokiaľ splníte všetky náležitosti a budete vyžrebovaní, tak vás ešte pred stretnutím telefonicky kontaktujú zástupcovia organizátora súťaže. Traja šťastlivci budú maťpočas polčasovej prestávky na hlavnom ihrisku päť pokusov a tridsať sekúnd na to, aby z hranice šestnástky trafili kôš umiestnený v bráne tak, aby v ňom zostala lopta.Komu sa to podarí, vyhráva 15 000€ od stávkovej spoločnosti Fortuna!

• Fanúšikovia zároveň môžu do piatku posielať svoje tipy na výsledok zápasu so Žilinou a strelca prvého ružomberského gólu, čím sa zapoja do súťaže o nový dres MFK Ružomberok. Viac TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK