31.10.2016

Výsledky mládežníckych tímov

Počas minulého týždňa odohrali dorastenci a žiaci zápasy 10. kola svojich súťaži, prípravka U11 hrala Kormanov pohár a žiačky uzavreli I. LŽ SsFZ - Sever poslednými tromi stretnutiami. O úspešnej jeseni žiačok svedčí okrem prvého miesta a bezproblémového postupu do jarnej finálovej skupiny aj skutočnosť, že počas celej jesene vyhrali všetky zápasy a ani raz neinkasovali.

I. liga starší dorast (U19):

MFK Ružomberok - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (1:0)
Gól RK:
M. Bobček

Vladimír Helbich (tréner MFK Ružomberok U19): ,,V obojstranne bojovnom stretnutí absentovala väčšia futbalová kvalita. Hostia boli na nás dobre pripravení a zaslúžene uhrali nerozhodný výsledok. Ideme však ďalej. Je to prvá dorastenecká liga, mužstvá majú svoju kvalitu!"

Fotogalériu nájdete TU!

I. liga mladší dorast (U17):

FC VSS Košice - MFK Ružomberok 1:3 (1:2)
Góly RK:
T. Bobček, Kmeť, Klačko

Peter Penov (tréner MFK Ružomberok U17): ,,V úvode zápasu sme pôsobili v obrane neisto, čo súper využil vo vedúci gól. V krátkom čase sme vyrovnali, keď sa v pokutovom území presadil dôrazný Bobček. Hru sme ovládli a do polčasu po peknej akcii skóroval Kmeť. V druhom polčase sme už jasne dominovali a po individuálnej akcii Adam Klačko stanovil na konečných 1:3."

I. liga mladší dorast (U16):

FC VSS Košice - MFK Ružomberok 1:0 (1:0)

Peter Tomko (tréner MFK Ružomberok U16): ,,Do zápasu sme vstúpili odvážne. Vytvorili sme si veľkú gólovú príležitosť. Následne sme ale dovolili súperovi streliť gól. V druhom polčase sme zvýšili aktivitu, no bez patričnej kvality vo finálnej fáze. Súper dobre bránil, no bol hrateľný. Bez gólu nemôžeme pomýšľať na lepší výsledok."

I. liga starší žiaci - stred (U15):

MŠK Rimavská Sobota - MFK Ružomberok 1:1 (0:1)
Gól RK:
Veselovský

I. liga starší žiaci - stred (U14):

MŠK Rimavská Sobota - MFK Ružomberok 0:3 (0:2)
Góly:
Vrábeľ, Kompiš, Diviš

I. liga mladší žiaci - stred (U13):

MFK Ružomberok - MŠK Rimavská Sobota 22:3 (4:0)
Góly RK:
Matej 5, L. Čajnák 4, Šotter 2, Jokel 2, Figa 2, Butkaj, Nemček, Horváth, Mikulaj, M. Čajnák, Fula, Kacvinský

I. liga mladší žiaci - stred (U12):

MFK Ružomberok - MŠK Rimavská Sobota 16:1 (11:1)
Góly RK:
M. Bartoš 2, Jarina 2, Holubčík 2, Renko 2, Jurčo 2, D. Omasta 2, Murányi (vl.), Kačmarik, Bendík, Zubaj

I. liga žiačok SsFZ - Sever:

MFK Ružomberok - Ľubochňa - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:0 (2:0)
Góly:
Planietová 2, Žihlavníková, L. Dančová

MFK Ružomberok - Ľubochňa - ŠKF VIX Žilina 4:0 (2:0)
Góly:
Mikulková, T. Dančová, Lopeňová, Bruková

FC TJ Oravský Podzámok - MFK Ružomberok- Ľubochňa 0:5 (0:2)
Góly:
Žihlavníková 2, Planietová, Kunková, Petrová

Žiačky obsadili v I. LŽ SsFZ - Sever prvé miesto a postupujú do jarnej finálovej skupiny.