1.11.2016

Súťaž o dres v mestských farbách pokračuje!

Do prebiehajúceho ročníka sme vstúpili s novými sadami dresov. Okrem už tradičných oranžových si hráči aj fanúšikovia rýchlo obľúbili aj druhú sadu v mestských farbách. Súťaž o jeden z nových dresov pokračuje aj naďalej!

O dres v mestských farbách súťažili fanúšikovia už pred zápasmi so Slovanom Bratislava, Michalovcami, Zlatými Moravcami, Dunajskou Stredou a Žilinou. V poslednom prípade sa trom súťažiacim podarilo uhádnuť výsledok, lenže nakoľko neskóroval žiadny z našich hráčov, neboli splnené obe podmienky potrebné na víťazstvo. Na víťaza stále čakáme a súťaž pokračuje aj počas tohto týždňa!

Pokiaľ sa chcete zapojiť do súťaže, stačí od dnes do piatku poslať na mail futbalruza@gmail.com svoj tip na výsledok najbližšieho domáceho ligového stretnutia s tímom Spartak Myjava (hrá sa v sobotu 5. 11. 2016 o 17:00) a meno strelca nášho prvého gólu do súperovej siete. Pre zaradenie do súťaže treba v maile uviesť aj svoje meno a priezvisko. Pokiaľ budú vaše tipy na výsledok aj strelca správne, postúpite do záverečného žrebovania, v ktorom bude spomedzi úspešne tipujúcich vybraný jeden výherca.

Veríme, že tentokrát už spoznáme víťaza. Ak by sa tak náhodou nestalo a žiadny zo súťažiacich by neuhádol výsledok a aj strelca prvého ružomberského gólu, súťaž bude pokračovať v týždni pred domácim zápasom s Trenčínom, ktorý odohráme 27. novembra 2016 o 15:20.

Prajeme úspešné tipovanie! 

ZDIEĽAJ ČLÁNOK