3.11.2016

Pozývame vás na domáci zápas s Myjavou

V sobotu 5. novembra 2016 o 17:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 15. kola Fortuna ligy so Spartakom Myjava.

Po víťazstve v Trnave sa Ruža posunula zo šiestej na piatu priečku a teraz ju čaká domáci súboj s ďalším tabuľkovým susedom, štvrtou Myjavou, ktorá má o dva body viac ako tím spod Čebraťa. Ak naši hráči uspejú, v ligovej tabuľke sa posunú na štvrtú priečku. Na víťazstvo budú potrebovať vašu podporu z tribún!

• Už od pondelka prebieha predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

Ďalším dielom pokračuje súťaž Nájdi sa na štadióne“! Klubový fotograf počas priebehu zápasu odfotí jednotlivo troch fanúšikov bez ich vedomia a ich foto po stretnutí uverejníme na našej facebook-ovej stránke a aj na našej webstránke. Fanúšikovia, ktorí sa nájdu na foto, dostanú cenu od nášho partnera.

• Pre prítomných divákov je pripravená aj súťaž cez polčasovú prestávku v triafaní do malej bránky. Súťažiaci budú na hlavnom ihrisku súperiť o klubové suveníry.

• Fanúšikovia zároveň môžu do piatku posielať svoje tipy na výsledok zápasu s Myjavou a strelca prvého ružomberského gólu, čím sa zapoja do súťaže o nový dres MFK Ružomberok. Viac TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK