7.11.2016

Výsledky mládežníckych tímov

Počas minulého týždňa odohrali žiaci a dorastenci zápasy 11. kola svojich súťaží, ženy absolvovali posledný jesenný ligový zápas a prípravkári mali na programe priateľské súboje.

Ligové zápasy

I. liga starší dorast (U19):

FC Spartak Trnava - MFK Ružomberok 0:2 (0:0)
Góly:
M. Bobček, R. Kružliak

Vladimír Helbich (tréner MFK Ružomberok U19): ,,Vynikajúci výsledok v náš prospech na horúcej trnavskej pôde, no absolútne zaslúžene. Mužstvo podalo ucelený, kompaktný výkon. Hlavne v druhom polčase mali hostia stretnutie pod kontrolou!"

I. liga mladší dorast (U17):

MFK Ružomberok - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:0)
Gól RK:
Foťko

Peter Penov (tréner MFK Ružomberok U17): ,,Po obojstranne opatrnom prvom polčase, kde obe družstvá vychádzali zo zabezpečenej defenzívy sa v druhom hra otvorila. Po jednej z akcií a centri z ľavej strany Foťko pohotovo prestrelil súperovho brankára. Následne mal veľkú príležitosť na zvýšenie skóre Kmeť, ale mieril nepresne. Hostia potrestali našu nekoncentrovanosť v posledných minútach zápasu po štandardnej situácii. V závere mal veľkú príležitosť vynikajúco hrajúci Dopater, ale mieril tesne ponad bránu."

I. liga mladší dorast (U16):

MFK Ružomberok - FC DAC 1904 Dunajská Streda 1:1 (0:1)
Gól RK:
Pohánka (z 11m)

Peter Tomko (tréner MFK Ružomberok U16): ,,Dnes sme síce remizovali, no zápas sa ľuďom musel páčiť. Boli tam emócie, nasadenie, srdiečko. Počas celého stretnutia sme dobýjali bránu súpera, udávali tempo hry. Chýbali len góly. Na druhej strane ale za tých pár mesiacov chalani urobili ohromný pokrok."

I. liga starší žiaci - stred (U15):

MFK Ružomberok - MFK Lokomotíva Zvolen 4:1 (2:0)
Góly RK:
Kohút, M. Makovický, S. Maslo, Matoš (z 11m)

Fotogalériu nájdete TU!

I. liga starší žiaci - stred (U14):

MFK Ružomberok - MFK Lokomotíva Zvolen 7:1 (0:0)
Góly RK:
Dunčko 2, Rakyta 2, Vrábeľ, Šimorka, Červeň

I. liga mladší žiaci - stred (U13):

MFK Lokomotíva Zvolen - MFK Ružomberok 1:6 (1:1)
Góly RK:
Nemček 2, Šotter, Figa, M. Čajnák, Kacvinský

I. liga mladší žiaci - stred (U12):

MFK Lokomotíva Zvolen - MFK Ružomberok 2:13 (0:6)
Góly RK:
M. Bartoš 3, Renko 3, Synak 2, D. Omasta 2, Uram, Slosarčík, Kačmarik

II. liga ženy:

ŽFK v Bánovciach nad Bebravou - MFK Ružomberok - Ľubochňa 3:3 (2:2)
Góly RK:
Droppová, Kmeťová, Petercová

Ženy budú zimovať na 4. priečke, kompletnú tabuľku nájdete TU!

Prípravné zápasy

MŠK Fomat Martin U10 - MFK Ružomberok U10 7:20
Góly RK:
Dorník 5, Krivoš 5, Latiak 4, Hlavčo 3, Kohút, J. Mrva, Rajnoha
Asistencie: Dorník 3, Latiak 3, J. Mrva 3, Hrnčiar 3, Martin Mrva, Sloboda, Rajnoha, Krivoš

MFK Ružomberok U10: Ovšák, Škvarek, Martin Mrva, Furdek, Latiak, Dorník, J. Mrva, Sloboda, Rajnoha, Krivoš, Kohút, O. Uličný, Rusnák, Hlavčo, Hrnčiar

Miroslav Latiak (MFK Ružomberok U10): ,,Dnes sme odohrali prípravný zápas proti Martinu. Hralo sa v hale v Diakovej. Hrali sme 3x35 minút. Súper z Martina dokázal s nami ako tak držať krok iba prvú tretinu. Síce sme mali hernú prevahu, Martin dokázal vždy znížiť dákym šťastným gólom. Ďalšie dve tretiny bolo na ihrisku už len jedno mužstvo. Súpera sme prevalcovali po hernej stránke a aj v nasadení. Za predvedený výkon musím pochváliť všetkých chalanov."

MFK Ružomberok U9 - MFK Dolný Kubín U9 18:7
Góly RK:
Gejdoš 7, Kubačka 4, Škuta 4, Jacko 3

Peter Kiša (tréner MFK Ružomberok U9): ,,Naša hra bola rozpačitá. Zbytočne sme držali loptu, neposúvali sme si ju. Postupne sa naša hra zlepšovala. Niektorí hráči ma veľmi potešili, no niektorí sklamali. Každopádne to bol náš prvý halový zápas, určite popracujeme na tom, aby sa naša hra zlepšovala. Chlapcom ďakujem za výkon."