12.11.2016

Dominik Kružliak odohral priateľský zápas SR “20“

Slovenská futbalová reprezentácia do dvadsať rokov sa v sobotu v španielskej La Mange stretla s rovesníkmi z Nórska.

V 12. minúte vybojovali futbalisti spod Tatier priamy kop. Zahrával ho Bénes, ktorý našiel prihrávkou Hancka a ten poslal Slovensko do vedenia 1:0. Tento stav však trval len tri minúty a Svendsen vyrovnal taktiež z priameho kopu na 1:1.

V druhom polčase sa súperovi podarilo skompletizovať obrat. V 54. minúte rozvlnil sieť Bjordal a po dvanástich minútach Rasmussen uzavrel skóre na konečných 1:3. V stretnutí mal zastúpenie aj náš klub. Ružomberský obranca Dominik Kružliak odohral celý zápas.

Druhé priateľské meranie síl v La Mange čaká mladých Slovákov v utorok o 14:00 s Írskom.

Slovensko “20“ - Nórsko “20“ 1:3 (1:1)

Góly: 12. Hancko - 15. Svendsen, 54. Bjordal, 66. Rasmussen

Slovensko “20“: Jakubech - Chvátal (34. Šulek), Vavro, D. KRUŽLIAK, Hancko - Káčer (77. Fábry), Lesniak (66. Rigo), Bénes - Špalek (46. Čmelík), Polievka (46. Vestenický), Haraslín (66. Jirka).

Nórsko “20“: Bratveit (46. Myhra) - Ryerson (70. Hanche-Olsen), Hanche-Olsen (46. Nakkim), Haugan (46. Nasberg), Tonnesen (85. Konradsen) - Ingebrigtsen (68. Rasmussen), Antonsen Normann, Sakor (46. Hoff), Konradsen (46. Bytyqi) - Espejord (46. Kristoffersen), Svendsen (46. Bjordal)

Zdroj, foto: futbalsfz.sk