21.12.2016

Jakub Mareš bude počas sviatkov doma s rodinou

Vianoce už klopú na dvere a preto sme zisťovali, ako ich bude prežívať náš útočník Jakub Mareš.

Kde bude tráviť najkrajšie sviatky v roku najlepší ružomberský strelec jesennej časti? Určite doma, keďže celý rok som preč z domu, tak Vianoce budem tráviť v Prahe s rodinou a nikam sa nechystám,“ prezradil hráč obliekajúci dres s číslom deväť.

Ktoré tradície dodržuje skúsený ofenzívny futbalista? Nie všetky, ale dodržujeme adventné nedele a samozrejme dodržujeme predvianočné rituály, ako do večere nejesť. Niektoré tradície dodržujeme, niektoré nie,“ povedal Jakub Mareš.

Český futbalista pôsobí v centre dolného Liptova. Väčšinu roka trávi na Slovensku a preto nie je ťažké uhádnuť z čoho má najväčšiu radosť. Teším sa na to, že po dlhej dobe budeme s manželkou spolu viac ako dva dni a teším sa na tú vianočnú atmosféru. Ísť na „Staromák“ na varené víno, mať vianočnú výzdobu, sledovať rozprávky, takže klasické Vianoce,“ prezradil 29-ročný ofenzívny hráč.

K Vianociam neodmysliteľne patria darčeky. Aké darčeky potešia Jakuba Mareša najviac? Vianočných darčekov je vždy veľa. Samozrejme niektoré potešia viac, niektoré menej, ale mám rád také darčeky, ktoré sú z lásky, ktoré vytvárajú Vianoce a spomienkové darčeky,“ povedal rodák z Teplic.

Futbalista, ktorý v jeseni zaznamenal sedem ligových gólov, Silvestru veľmi neholduje a preto na rozdiel od mnohých ľudí veľmi nerieši, kde bude vítať nový rok. V prianí pre fanúšikov do roku 2017 má však jasno. Chcel by som im popriať aby boli zdraví, aby chodili v hojnom počte a podporovali nás, pretože hrá sa nám dobre, keď hráme doma a chodia nás povzbudzovať. Nech si užijú vianočné sviatky, naberú sily a na jar nech nás prídu podporiť,“ zaželal ružomberským priaznivcom Jakub Mareš.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK