22.12.2016

Peter Gal Andrezly: „Teším sa na to, že budeme všetci pokope“

Posledný ružomberský gól v jesennej časti zaznamenal stredopoliar Peter Gal Andrezly, keď vo víťaznom súboji so Senicou namieril z hranice šestnástky presne k žrdi. V týchto dňoch si tak, ako aj ostatní hráči, od futbalu na chvíľu oddýchne.

Kde bude počas sviatkov futbalista obliekajúci dres s číslom sedem? „Budem doma v Košiciach. Tak ako každý rok budem tráviť Vianoce najskôr pri babke za vianočným stolom a potom sa presunieme ku nám domov, kde bývam s mamkou. Príde aj brat, aj ocko, takže teším sa na to, že budeme všetci pokope,“ prezradil Peter Gal Andrezly.

Z čoho bude pozostávať štedrovečerná večera v rodine ružomberského stredopoliara? Klasika, oblátky, kapustnica, modlitba pred štedrou večerou, ryba,“ povedal futbalista, ktorý pri darčekoch nie je náročný a v prioritách má jasno: Poteším sa aj z maličkostí. Nemám nič také, čo by som si prial, hlavne sa teším, že budeme pokope, všetci sa stretneme a budeme pri jednom stole. To je pre mňa najviac.“

Hráč, ktorý v jesenných ligových súbojoch nevymeškal ani minútu, bude na Silvestra s kamarátmi. Čo praje do nového roku priaznivcom tímu spod Čebraťa? Fanúšikom želám krásne sviatky, aby si oddýchli a užili si ich,“ zaželal fanúšikom Peter Gal Andrezly.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK