3.4.2017

O titul Hráč mesiaca sa uchádzajú aj Ján Maslo a Michal Faško

V prvom jarnom vydaní ankety Hráč mesiaca Fortuna ligy má náš klub dvojnásobné zastúpenie.

Na základe najlepších štatistických ukazovateľov sa medzi nominovaných hráčov dostal ružomberský stredopoliar Michal Faško, ktorý zaznamenal počas februára a marca spolu štyri góly a svojimi výkonmi zaujal aj trénera SR “21“ Pavla Hapala. Jedenástku futbalistov uchádzajúcu sa o titul Hráča mesiaca doplnil náš obranca Ján Maslo. Stabilná opora zadných radov tímu z centra dolného Liptova dostala spolu s Adamom Jakubechom z Trnavy divokú kartu od Milana Lešického.

Divokú kartu hráča mesiaca za obdobie február - marec dávam Adamovi Jakubechovi, brankárovi Trnavy. Patril medzi opory svojho mužstva. Svojimi výkonmi sa dostal do širšieho kádra slovenskej reprezentácie do 21 rokov. Druhú kartu dávam Jánovi Maslovi. Dal dva dôležité góly, dvakrát bol v zostave kola. Je stálicou medzi hráčmi Fortuna ligy a oporou mužstva Ružomberka,“ zdôvodnil svoje rozhodnutie Milan Lešický pre oficiálny portál ligového futbalu fortunaliga.sk.

V ankete zohráva významnú úlohu hlasovanie fanúšikov. Hráča mesiaca môžete vybrať aj vy na internetovej stránke http://www.pluska.sk/hracmesiaca2016/. Na základe hlasovania získajú hráči od 11 po 1 bod. O konečnom poradí taktiež rozhoduje aj odborná porota, pričom každý z jej členov (Ladislav Molnár, Vladimír Kinder, Samuel Slovák, Róbert Semeník, Ivan Kozák, Štefan Tarkovič, redakcia Plus 1 deň) má pre svoju najlepšiu trojicu k dispozícii päť, tri a jeden bod. Po sčítaní bodov od fanúšikov a odbornej poroty bude vyhlásený Hráč mesiaca.

Hlasovať sa rozhodne oplatí! Okrem toho, že fanúšikovia majú možnosť zasiahnuť do výberu oceneného hráča, budú taktiež zaradení do súťaže o tri ceny - originálny dres vybraného futbalistu Fortuna ligy s jeho autogramom, stávkový kredit od Fortuny vo výške 100€ a dve vstupenky na zápas Fortuna ligy podľa vlastného výberu.

O vaše hlasy sa uchádzajú:

Adam Jakubech (FC Spartak Trnava), Michal Šulla (FK Senica), Boris Sekulić (ŠK Slovan Bratislava), Eric Davis (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Filip Kaša (MŠK Žilina), JÁN MASLO (MFK RUŽOMBEROK), Filip Hlohovský (MŠK Žilina), Seydouba Soumah (ŠK Slovan Bratislava), MICHAL FAŠKO (MFK RUŽOMBEROK), Tamás Priskin (ŠK Slovan Bratislava), Rangelo Janga (AS Trenčín)

Hlasovať môžete TU!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK