29.4.2017

Poďte s nami povzbudiť Ružu do Senice!

Po domácom víťazstve nad Michalovcami čaká Ružomberok v 30. kole Fortuna ligy duel na pôde domácej Senice.

O titule je rozhodnuté a o zotrvanie medzi elitou sa nehrá. Posledné kolá najvyššej súťaže napriek tomu ponúkajú dramatický boj o pohárové priečky, o ktoré reálne súperí až päť tímov s minimálnymi bodovými odstupmi a preto je každý duel nesmierne dôležitý!

Ružu čaká v sobotu 6. mája 2017 o 19:00 zápas 30. kola Fortuna ligy v Senici a potrebovať budeme podporu každého z vás! Pre fanúšikov je preto pripravený autobusový výjazd. Zraz našich priaznivcov je o 14:15 pri vstupe na východnú tribúnu, odkiaľ je naplánovaný odchod autobusu.

V prípade záujmu je potrebné vopred nahlásiť svoju účasť kontaktnej osobe, koordinátorovi pre styk s fanúšikmi Mariánovi Potočnákovi na telefónnom čísle 0903 205 708 formou SMS obsahujúcou meno rezervujúceho a počet osôb, ktoré s nim idú na výjazd, najneskôr do štvrtka 4. mája 2017 do 14:00. Neváhajte a zaistite si miesto v autobuse už teraz, pretože prvých 50 nahlásených fanúšikov má cestu ZADARMO a platí si len vstupenku do sektoru hostí v Senici, ktorá je v cene 3€!

Vidíme sa v Senici!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK