9.5.2017

Pozývame vás na domáci zápas so Zlatými Moravcami

V sobotu 13. mája 2017 o 19:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 31. kola Fortuna ligy so Zlatými Moravcami.

Sezóna sa chýli ku koncu a Ružu čaká po víťazstve v Senici 2:1 ďalší duel o dôležité body. Na víťazstvo budeme potrebovať aj vašu tradične výbornú podporu z hľadiska!

• Už od piatku prebieha na ekonomickom oddelení klubu a v pizzerii Concordia PUB predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Keďže si počas víkendu, kedy sa hrá toto stretnutie, pripomíname Deň matiek, celé kolo bude venované našim mamám. Každý fanúšik, ktorý navštívi zápas, si bude môcť za ľubovoľný príspevok kúpiť červený alebo biely karafiát pre svoju mamu. Vyzbieraná suma poputuje na účet Nadácie ÚLK a tá podporí tých, ktorí to najviac potrebujú.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať naši priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu, ako aj oficiálny nálepkový album FORTUNA LIGA 2016/17 a nálepky, vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 17:00. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK