22.5.2017

Viktória Kovalíková skórovala za Slovensko WU17

V dňoch od 17. do 20. mája 2017 sa slovenský ženský reprezentačný výber SR WU17 predstavil na turnaji UEFA Development v Bulharsku.

Futbalistky spod Tatier na úvod zdolali Rumunsko 2:1, následne podľahli Bulharsku 0:1 a na záver zvíťazili nad Macedónskom 4:0. Do stretnutí zasiahli aj futbalistky obliekajúce dres tímu MFK Ružomberok – Ľubochňa Michaela Beťková, Lucia Planietová a Viktória Kovalíková.

V zápase s Rumunskom absolvovali Michaela Beťková a Lucia Planietová plný počet minút a Viktória Kovalíková hrala do 58. minúty. V súboji s Bulharskom odohrali Lucia Planietová a Viktória Kovalíková celý duel a plnú minutáž v poslednom stretnutí s Macedónskom mala Viktória Kovalíková, ktorá sa v 44. minúte zapísala do streleckej listiny, keď zvyšovala slovenský náskok na rozdiel dvoch gólov a od 41. minúty strážila bránu Michaela Beťková.