23.5.2017

Bezpečnostné opatrenia na zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 27. mája 2017 od 17:30 hod. do 19:30 hod., odohrá MFK Ružomberok na svojom štadióne futbalový zápas 33. kola Fortuna ligy s FC DAC 1904 Dunajská Streda. Bezpečnostná komisia na svojom zasadnutí dňa 22. mája 2017 prijala nasledovné opatrenia k zápasu, ktorý je vyhlásený ako rizikový:

• Z bezpečnostných dôvodov bude turniketový vstup č. III z Makovického ulice na tribúnu B, vrátane predaja vstupeniek pre domácich fanúšikov uzavretý!
- Držitelia permanentných vstupeniek a záujemcovia o vstupenky na tribúnu B použijú výlučne vstup č. I z Hrabovskej cesty (pri Katolíckej univerzite) a to nielen na vstup na štadión, ale aj na odchod zo štadióna.
- Súčasne upozorňujeme, že vstup na štadión pre domácich fanúšikov na tribúnu B nebude umožnený z Vajanského ulice (tento vstup zásadne platí len pre fanúšikov, ktorí majú zakúpené permanentné vstupenky a lístky na tribúnu A).

Parkovanie na Makovického ulici bude pre domácich fanúšikov obmedzené!

• Bude uzavretá Makovického ulica od kruhového objazdu pri hoteli Áčko po križovatku na Športovej ulici.

• Bude vydaný zákaz státia na Športovej ulici, vyznačený prenosnými dopravnými značkami.

• Na predmetnom zápase nebude umožnený predaj, podávanie alebo požívanie alkoholických nápojov s obsahom alkoholu vyšším ako 4,1 objemových percent alkoholu, obec nevydala zákaz predaja, podávania alebo požívania alkoholických nápojov.

Za pochopenie ďakujeme!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK