24.5.2017

Pozývame vás na domáci zápas s Dunajskou Stredou

V sobotu 27. mája 2017 o 17:30, odohrá Ružomberok domáci zápas posledného 33. kola Fortuna ligy s Dunajskou Stredou.

Po minulom kole už máme isté konečné tretie miesto v najvyššej súťaži a zároveň aj účasť v Európskej lige. Posledné kolo však so sebou prináša novú výzvu. V domácom stretnutí privítame na jar v lige ešte stále nezdolanú Dunajskú Stredu a so sezónou sa chceme rozlúčiť víťazstvom. Veríme, že tak, ako v Podbrezovej aj teraz spoločne oslávime ligový bronz!

• Už od piatku 19. mája prebieha na ekonomickom oddelení klubu, v Informačnom centre Ružomberok a v pizzerii Concordia PUB predpredaj vstupeniek na sobotné stretnutie. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Každý fanúšik, ktorý sa na zápase preukáže zakúpeným lístkom alebo platnou permanentkou, dostane darček za podporu počas tejto úspešnej sezóny – dva kusy párok, chlieb, horčicu a pivo alebo kofolu a futbalisti pred začiatkom stretnutia vhodia do hľadiska dvadsať tričiek s emblémom Európskej ligy.

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 2€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 2,50. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať naši priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu, ako aj oficiálny nálepkový album FORTUNA LIGA 2016/17 a nálepky, vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Zápas budú sprevádzať bezpečnostné opatrenia, o ktorých sa viac dozviete TU!

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne sú otvorené už od 15:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, resp. permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK