25.5.2017

Tomáš Bobček skóroval aj v druhom zápase s Arménskom

Vo štvrtok 25. mája 2017, odohral reprezentačný tím SR “16“ v Pustých Úľanoch odvetný priateľský duel s rovesníkmi z Arménska.

Mladí Slováci chceli nadviazať na víťazstvo z predchádzajúceho vzájomného merania síl, no svoje šance z úvodu zápasu nepremenili, za čo ich v 16. minúte potrestal Šaghojan – 0:1 a o sedem minút neskôr zvyšoval arménsky náskok na rozdiel dvoch gólov Mkrtchjan.

V 40. minúte prišiel do hry ružomberský útočník Tomáš Bobček, ktorý v 66. minúte znížil stav na 1:2. Už po šiestich minútach vyrovnal z bieleho bodu Dávid Strelec zo Slovana Bratislava – 2:2. Posledné slovo však malo Arménsko a v 86. minúte rozhodol Šaghojan o prehre futbalistov spod Tatier v pomere 2:3.

Tomáš Bobček zaznamenal v priateľskom dvojzápase v Pustých Úľanoch tri góly, keď sa dvakrát presadil v prvom a raz v druhom stretnutí.

Slovensko “16“ - Arménsko “16“ 2:3 (0:2)

Góly: 66. T. BOBČEK, 72. Strelec (z 11m) – 16. a 86. Šaghojan, 23. Mkrtchjan

Slovensko “16“: Miček - Mesík (40. T. BOBČEK), Valentín, Valo Tóth - Benovič (63. Burian), Topoľský (29. Lavrinčík), Strelec - Ďatko (53. Barbora) Giesser (40. Kozák), Doktorík

Rozhodovali: Parašín - Parilák, Lauer