9.6.2017

Pripomenuli sme si Deň detí

Mesto Ružomberok v spolupráci s futbalovým klubom MFK Ružomberok dnes pripravilo na našom štadióne program pri príležitosti nedávneho Dňa detí a na svoje si prišli nielen tí najmenší.

Od rána prebiehal turnaj ružomberských základných škôl, pričom vo finále sa stretli dva tímy ZŠ Klačno, ktoré obsadili prvé dve pozície. Pre deti boli pripravené rôzne atrakcie a prítomných divákov zabávala hudobná skupina Drišľak. Vrcholom programu bol futbalový zápas hviezd, kde si naše A mužstvo zmeralo sily s výberom Liptova. Na hlavnej hracej ploche ružomberského štadióna tak ukázali svoju kvalitu futbalisti z nášho regiónu.

Exhibičný duel so skráteným časom, hraný na polovici ihriska, vyhral Ružomberok v pomere 7:5, keď za Ružu štyrikrát skóroval Matej Madleňák a po jednom presnom zásahu si pripísali Dalibor Takáč, Matúš Kmeť a Miloš Lačný. Viaceré úspešné zákroky predviedli aj obidvaja gólmani. Na strane Ružomberka mládežnícky reprezentant Ivan Krajčírik a v bráne výberu Liptova niekdajší člen realizačného tímu nášho A mužstva Ján Hablák.

ZDIEĽAJ ČLÁNOK