14.6.2017

O titul Hráč mesiaca máj sa uchádzajú aj naši futbalisti

V májovom vydaní ankety Hráč mesiaca Fortuna ligy sú nominovaní traja hráči, ktorí sa pričinili o tretie miesto Ružomberka v najvyššej súťaži, znamenajúce štart v Európskej lige.

Na základe najlepších štatistických ukazovateľov bol nominovaný náš brankár Matúš Macík a aj útočník Jakub Mareš, ktorý bude v nasledujúcom ročníku hrať za Slovan Bratislava. Na základe divokej karty Milana Lešického doplnil ružomberské zastúpenie stredopoliar Peter Gal Andrezly.

V ankete zohráva významnú úlohu hlasovanie fanúšikov prebiehajúce do stredy 21. júna 2017 do 16:00. Hráča mesiaca môžete vybrať aj vy na internetovej stránke http://www.pluska.sk/hracmesiaca2016/. Na základe hlasovania získajú hráči od 11 po 1 bod. O konečnom poradí taktiež rozhoduje aj odborná porota, pričom každý z jej členov (Ladislav Molnár, Vladimír Kinder, Samuel Slovák, Róbert Semeník, Ivan Kozák, Štefan Tarkovič, redakcia Plus 1 deň) má pre svoju najlepšiu trojicu k dispozícii päť, tri a jeden bod. Po sčítaní bodov od fanúšikov a odbornej poroty bude vyhlásený Hráč mesiaca.

Hlasovať sa rozhodne oplatí! Okrem toho, že fanúšikovia majú možnosť zasiahnuť do výberu oceneného hráča, budú taktiež zaradení do súťaže o tri ceny - originálny dres vybraného futbalistu Fortuna ligy s jeho autogramom, stávkový kredit od Fortuny vo výške 100€ a dve vstupenky na zápas Fortuna ligy podľa vlastného výberu.

O vaše hlasy sa uchádzajú:

MATÚŠ MACÍK (MFK RUŽOMBEROK), Denis Vavro (MŠK Žilina), Eric Davis (FC DAC 1904 Dunajská Streda), Ernest Mabouka (MŠK Žilina), Filip Hlohovský (MŠK Žilina), Erik Jirka (FC Spartak Trnava), Seydouba Soumah (ŠK Slovan Bratislava), Michal Škvarka (MŠK Žilina), PETER GAL ANDREZLY (MFK RUŽOMBEROK), JAKUB MAREŠ (MFK RUŽOMBEROK), Antonio Mance (AS Trenčín)

Hlasovať môžete TU!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK