13.7.2017

Vystrieľajte si zájazd na Audi Cup do Mníchova!

Pre fanúšikov, ktorí budú dnešné stretnutie druhého predkola Európskej ligy MFK Ružomberok – SK Brann sledovať na západnej tribúne, pripravila cestovná kancelária Futbalovysen.sk ešte pred zápasom zaujímavú súťaž o atraktívnu cenu.

Po vstupe na štadión sa môže každý návštevník západnej tribúny zaregistrovať pri promo stolíku. Následne bude mať každý zo súťažiacich možnosť strieľať na umelom trávniku na bránu, pričom z úspešných strelcov bude vyžrebovaný víťaz, ktorý získa zájazd pre dve osoby na turnaj Audi Cup 2017 dňa 1. augusta 2017 v Mníchove.

Počas hracieho dňa víťaz uvidí dva zápasy. 17:45 hod. SSC Neapol - Atlético Madrid, 20:30 hod. Bayern Mníchov - Liverpool. Pokiaľ bude mať víťaz záujem o dokúpenie zájazdu pre tretiu osobu, bude to so zľavou 20%. Víťaza oznámi hlásateľ počas prestávky medzi polčasmi.

Všetci fanúšikovia pri vstupe na západnú tribúnu zároveň dostanú letáčik so zľavou 10% na všetky zájazdy uvedenej cestovnej kancelárie.