26.7.2017

Pozývame vás na domáci zápas so Senicou

V nedeľu 30. júla 2017 o 19:00 sa Ružomberok prvýkrát v novom ročníku Fortuna ligy predstaví na svojom štadióne, keď si v druhom kole zmeria sily so Senicou.

Ruža pôsobí v týchto dňoch v Európskej lige a zopakovať si to chce aj v budúcom ročníku. Preto po prehre v Zlatých Moravciach potrebuje doma bodovať naplno a veríme, že jej k tomu pomôžete aj vy vaším tradične výborným fandením!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Rodinám s deťmi a mládeži oznamujeme, že v prvom domácom zápase nového ročníka bude mať premiéru rodinný sektor, ktorý sa bude nachádzať v sektore A na východnej tribúne!

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 17:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK