10.8.2017

Pozývame vás na domáci zápas so Spartakom Trnava

V sobotu 12. augusta 2017 o 19:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 4. kola Fortuna ligy, v ktorom privíta na svojom štadióne trnavský Spartak.

Po sympatickom pôsobení v Európskej lige, naďalej pokračujú stretnutia v slovenskej najvyššej súťaži a pokiaľ si chceme zopakovať pohárovú Európu aj o rok, musíme na výkony z konfrontácií s tímami FK Vojvodina, SK Brann a Everton FC, nadväzovať aj vo Fortuna lige. V najbližšom súboji so Spartakom Trnava, ktorý v úvodných troch kolách získal plný počet bodov, budeme potrebovať vašu podporu z hľadiska!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, ktorý sa nachádza v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavice na mávanie, prípadne o deku.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 17:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK