10.10.2017

Pozývame vás na domáci zápas so Zlatými Moravcami

V sobotu 14. októbra 2017 o 18:00, odohrá Ružomberok domáci zápas 12. kola Fortuna ligy so Zlatými Moravcami.

Po reprezentačnej prestávke vstupujeme do druhej polovice základnej časti a každý súboj o tri body je nesmierne dôležitý. Inak tomu nebude ani v meraní síl s tímom FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble, v ktorom potrebujeme podporu každého z vás!

• Už od pondelka 9. októbra 2017, prebieha v Informačnom centre Ružomberok predpredaj vstupeniek na stretnutie a v piatok 13. októbra 2017 si budete môcť zadovážiť vstupenky aj na ekonomickom oddelení klubu. Viac informácií o predpredaji nájdete TU!

• Všetkých aktívnych priaznivcov radi privítame v sektore G na východnej tribúne, odkiaľ bude hnať našich futbalistov za víťazstvom fanklub Concordia 1906. Vstupné do sektoru G je pre aktívnych fanúšikov s klubovými suvenírmi 3€.

• Dôchodcovia a študenti s platným preukazom ISIC majú vstup do sektorov B, C, D na západnej tribúne a sektorov A, B, C, E, F na východnej tribúne v cene 3€. Zvyšné ceny vstupného do jednotlivých sektorov nájdete TU!

• Pre rodiny s deťmi a mládež je pripravený rodinný sektor, nachádzajúci sa v sektore A na východnej tribúne. Návštevníci sektoru môžu požiadať dohliadajúcu osobu o rukavicu na mávanie, ktorá môže slúžiť aj ako podsedák a v prípade chladnejšieho počasia aj o deku a teplý čajík.

• Aj v tomto domácom stretnutí budú mať ružomberskí priaznivci možnosť kúpiť si suveníry nášho klubu vo fanshope na oboch tribúnach ružomberského štadióna.

Nakoľko fanúšikovia vstupujú do areálu štadióna cez turnikety, návštevníkov zápasu žiadame, aby prišli na štadión v dostatočnom predstihu. Pokladne budú otvorené už od 16:30. Zároveň upozorňujeme, že predaj vstupeniek na pokladniach štadióna MFK Ružomberok trvá do šesťdesiatej minúty hracieho času. Po tomto čase sú pokladne uzatvorené a vstup na štadión je umožnený len osobám s platnou vstupenkou, prípadne permanentkou!

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vašu návštevu!

ZDIEĽAJ ČLÁNOK